Dovydas Rimkus | Organizatorių nuotr.

Dovydas Rimkus | Organizatorių nuotr.

 Jau Birželio 5-tą dieną Taline, Estijoje - „KOK World Series 2021“ turnyre Dovydas „Rimkenzo“ Rimkus susikaus su elitiniu Suomijos kovotoju - Kristofferiu Bjorkskogu.

Po KOK Classic‘6 turnyro Dovydas „Rimkenzo“ Rimkus pasirašė kontraktą kovai prieš Suomijos Muay Thai čempioną Kristofferį Bjorkskogą, visą karantino laikotarpį praleidusį Tailande, bei ten laimėjusį 2 profesionalias kovas. Šis kovotojas turi įspūdingą profesionalių kovų statistiką - 10 laimėjimų ir tik 1 pralaimėjimas.

Paklaustas apie planuojamą artėjančios kovos eigą, Kristofferis Bjortkskogas pažadėjo kad savo priešininką pasiųs į nokautą.

Po paskutinės kovos turnyre „KOK Classic’6“, kur jis kovėsi su gerai žinomu Lenkijos atstovu Daniel Szott, Dovydas pakilo reitingų lentelėje į garbingą 4-tą vietą. Dovydo profesionalių kovų statistika nenusileidžia Kristofferiui - net 7 pergalės ir 1 lygiosios.

Dovydas Rimkus per pastaruosius du metus tapo populiariausiu Lietuvos sportininku, aplenkdamas visus kitus šios sporto šakos kovotojus. Populiarumas Dovydui atvėrė daug naujų galimybių: Vokietijos profesionalaus Bokso organizacija WBC pakvietė Dovydą „Rimkenzo“ Rimkų dalyvauti didžiausioje Hamburgo arenoje profesionalioje KOK kovoje dar šiais metais. Šis turnyras bus didžiausias bokso turnyras Vokietijoje po pandemijos. Beje, būtent WBC turnyre broliai Kličko skynėsi savo kelią į šlovę. Turnyras įvyks jau Liepos 17-tą dieną Hamburge, o jame pamatysite ir tris dvikovas dėl WBC čempionų diržų. Šį turnyrą galėsite stebėti gyvai tik per PRIME FIGHT HD kanalą Go3 platformoje.

„KOK World Series 2021“ turnyre Taline susikaus ir kiti gerai žinomi Lietuvos kovotojai: Nauris Lukošiūnas, Danas „Chuliganas“ Antanavičius ir Mantas Narbutas.

Turnyrą Birželio 5-tą dieną kovos menų gerbėjai galės stebėti per KOKFIGHTS.TV platformą. Daugiau informacijos apie turnyrą ir kovas – www.bushido.lt ir www.kokfights.com.

Rudens pradžioje kovos menų pasaulį sudrebins grandiozinis „Impact Fight“ renginys, kuriame jėgas ringe išmėgins ne tik profesionalūs kovotojai, bet ir žinomi socialinių tinklų nuomonės formuotojai, atlikėjai, kitų sporto šakų atstovai ir kiti visuomenėje žinomi žmonės. Renginyje visų laukia įspūdinga šou programa, dainininkų, šokėjų pasirodymai, „Bushido Angels“ merginų rinkimų finalas bei daug kitų staigmenų. Netrukus organizatoriai žadėjo atskleisti visą artėjančio „Impact Fight“ renginio koncepciją, bei vasaros bėgyje pristatys renginio dalyvius.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų