Baltijos taurę pasitinkantis V.Urbonas: „Turime būti nusiteikę ryžtingai“

2021.05.24 22:44
Valdas Urbonas | lff.lt nuotr.

Valdas Urbonas | lff.lt nuotr.

Lietuvos nacionalinės rinktinės treneris Valdas Urbonas pirmadienį oficialioje spaudos konferencijoje pristatė sudėtį, kuri varžysis Baltijos taurės rungtynėse su Latvija bei Estija ir kontrolinėje akistatoje su Ispanijos futbolininkais.

Į nacionalinę rinktinę iš viso buvo pakviesti 25 futbolininkai, tarp kurių yra ir naujokų – pirmą kartą rinktinės trenerių kvietimo sulaukė vartininkai Titas Krapikas bei Lukas Paukštė, taip pat praeityje tik jaunimo rinktinėms atstovavę gynėjas Sigitas Olberkis bei atakuojantis futbolininkas Edgaras Dubickas.

„Tokių rungtynių (su Ispanija – red.) tiek treneriams, tiek ir žaidėjams nebūna daug, džiugu, kad turime tokią galimybę, kad federacijos rado sąsąjų, susitarė dėl tokių rungtynių. Nors nedalyvaujame Europos čempionato finaliniame etape, išlydėti tokią rinktinę, kaip Ispanijos, bus tikrai malonu“, – apie laukiančią dvikovą su Ispanijos rinktine kalbėjo rinktinės strategas V. Urbonas.

Jis taip pat neslėpė, kad rinktinei yra iškeltas tikslas laimėti Baltijos taurę.

„Prieš šių metų sezoną jau turėjome tą tikslą, yra iškeltas tikslas laimėti Baltijos taurę. Į tai orientuojamės, fokusuojamės ir tikimės, kad ir žaidėjai tai supranta.

Tačiau negalima atsipalaiduoti, nes ir Latvija, ir Estija demonstruoja tikrai gerą žaidimą, jie taip pat galvoja tik apie pergalę šiame turnyre. Turime būti nusiteikę ryžtingai“, – akcentavo specialistas.

Lietuvos rinktinės tvarkaraštis:

Birželio 1 diena: Lietuva – Estija;

Birželio 4 diena: Latvija – Lietuva;

Birželio 8 diena: Ispanija – Lietuva;

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA