Israelis Adesanya ir Fau Vake'as | Instagram.com nuotr

Israelis Adesanya ir Fau Vake'as | Instagram.com nuotr

 UFC vidutinio svorio kategorijos pasaulio čempionas nigerietis Israelis Adesanya kreipėsi į savo sekėjus, ragindamas melstis už jo treniruočių partnerį Fau Vake‘ą.

25-erių kovotojas guli ligoninėje Naujojoje Zelandijoje ir yra kritinės būklės po to, kai buvo užpultas 3 val. nakties. Teigiama, kad F.Vake‘ą puolė keturių vaikinų grupė, o viskas prasidėjo tada, kai vienas iš užpuolikų priėjo prie kovotojo iš už nugaros ir sudavė F.Vake‘ui tada, kai šis nematė užpuoliko.

„Esu sukrėstas to, kas įvyko. Mano salės brolis gali mirti dėl šlykštaus bailių elgesio. Per pastarąjį dešimtmetį buvo daug mirčių, kai nusikaltėliai puldavo kitus iš pasalų. Negalima žiūrėti į tokius dalykus pro pirštus. Jei tau smūgiuojama iš pasalų, tada tai turėtų būti prilyginama pasikėsinimui į gyvybę“, - sakė I.Adesanya.

Nigerietis jau ankstyvą birželio 13 d. rytą Lietuvos laiku planuoja sugrįžti į UFC narvą. Ten jo titulinėje kovoje lauks italas Marvinas Vettori.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų