Chabibas Nurmagomedovas ir Aleksandras Jemeljanenka | Instagram.com nuotr

Chabibas Nurmagomedovas ir Aleksandras Jemeljanenka | Instagram.com nuotr

 Čečėnijos lyderis Ramzanas Kadyrovas tiesioginėje „instagram“ transliacijoje ištarė keletą skambių frazių, kalbėdamas apie karjerą baigusį dagestanietį Chabibą Nurmagomedovą.

„Chabibas yra UFC projektas. Akivaizdu, kad toje organizacijoje jis sutriuškintų visus, bet vis dar neatsakytas klausimas, ar jis visus sutriuškintų iš „Akhmat“ klubo? Esu pasiruošęs sumokėti bet kokią pinigų sumą, kad Chabibas dalyvautų ACA turnyre ir mes pažiūrėtume, ar čia jis ką nors sutriuškintų. Galiu jam sumokėti daugiau nei jis gaudavo UFC, jei tik jis sutiktų kautis ACA turnyre prieš mūsų kovotoją. Pažiūrėtume, kas tada laimėtų“, - rėžė R.Kadyrovas.

Tokiam pasisakymui pritarė Aleksandras Jemeljanenka. Rusas pats pernai išbandė ACA turnyrų lygį ir buvo sutriuškintas Magomedo Ismailovo.

„Taip, sutinku su Ramzato žodžiais, kad Chabibas yra UFC projektas. Chabibas beveik visada kaudavosi ne su rimtais varžovais. Per karjerą jis turėjo tik vieną rimtą oponentą – Conorą McGregorą, kuris jų kovoje akivaizdžiai pervertino save. Visi kiti Chabibo varžovai eiliniams fanams menkai težinomi. Su kuo jis dar kovėsi? Niekas to nežino. Visi žino tik apie 29-0 rezultatą, bet nežino, kaip Chabibas tas 29 pergales surinko“, - „vseprosport.ru“ portalui rėžė A.Jemeljanenka.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (44)
Registruoti
Anoniminiai (44)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų