Kotryna Kulbytė | asmeninio archyvo nuotr.

Kotryna Kulbytė | asmeninio archyvo nuotr.

FK „Vilnius“ į moterų futbolo A lygą žengė, tarsi, X faktorius. Nemaža dalis žaidėjų Lietuvos publikai puikiai pažįstamos, nemaža dalis – turinčių A lygos patirties, o ir prie ekipos vairo trenerė, kuri 2020 – aisiais pateko tarp trijų geriausių moterų futbolo trenerių šalyje.

Vis tik, A lyga yra A lyga. Klubo prisistatymui tvarkaraštis pametėjo daugkartines čempiones Šiaulių „Gintros“ futbolininkes, kurios per 90 minučių debiutantėms išrašė keturias pamokas. Vėliau laukė du apmaudūs pralaimėjimai 0:1 „Bangai“ ir MFA „Žalgiriui-MRU“ ir galiausiai laukta pergalė prieš Utenį 5:1.

„Jeigu žiūrėtum pro prizmę, jog pergalės reikėjo laukti ketverias rungtynes – galima sakyti ilgai, bet atsižvelgus į debiutinį sezoną bei prieš pergalingas rungtynes sužaistų rungtynių rezultatus ir rungtynių eigą – buvome labai arti, jog iškovotume pirmuosius taškus ar pergalę ankščiau. Pergalės yra tarpusavio supratimo, vieno tikslo siekimo, sėkmingo komandinio žaidimo rezultatas, į kurį ir kreipiame dėmesį labiausiai“, - sakė komandos trenerė Kotryna Kulbytė.

Kaip komanda jaučiasi A lygoje: vis dar kaip naujokė ar jau sėkmingą adaptaciją perėjusi ekipa?

Su kiekvienomis rungtynėmis komanda įgyja vis daugiau pasitikėjimo savimi. Kadangi šį sekmadienį pradedame jau antrajį čempionato ratą, tad galima teigti, jog adaptacijos laikotarpį jau praėjome.

Kur save sezono pabaigoje mato FK „Vilnius“? Ar sezono pabaigoje žiūrėsite tik į rezultatą, ar vis tik yra ir kitų veiksnių, nuo kurių priklausys, ar sezonas buvo sėkmingas?

Žengus didelius žingsnius į priekį debiutiniame A lygos sezone, patobulėjus individualiems žaidėjams bei kaip komandai.

Kur yra didžiausi komandos nepanaudoti koziriai?

Futbolas yra labiausiai dinaminis ir besikeičiantis sportas pasaulyje. Pirma komanda yra viena iš klubo sudedamųjų dalių. Komandai, kaip ir klubui, visos detalės turi didelę svarbą. Manau, kad esame tobulėjimo kelyje ir tie koziriai yra mūsų progresas. Koks tas kozirio dydis? Kiekvieno žaidėjo, trenerio, kineziterapeuto, savanorio ir/ ar klubo vadovo progresas nuo rungtynių iki rungtynių.

Koks bus antrasis ratas?

Pamatysime antro rato pabaigoje. :)

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų