Deontay Wilderis ir Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

Deontay Wilderis ir Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

  Bokso fanai su nekantrumu laukė, kada bus oficialiai patvirtinta kova dėl neginčijamo sunkiasvorių pasaulio čempiono statuso tarp britų Anthony Joshua ir Tysono Fury, tačiau dabar atsirado dar daugiau kliūčių.

Dar neseniai A.Joshua agentas Eddie Hearnas buvo įsitikinęs, kad kova vyks tuo pačiu metu, kaip ir Tokijo olimpiada, tačiau vėliau teigė, kad kova bus nukelta kelioms savaitėms. Praėjusį sekmadienį E.Hearno žodžius patvirtino ir pats T.Fury. Boksininko teigimu, buvo susitarta, kad didžioji kova bus surengta jau po Tokijo vasaros olimpinių žaidynių – rugpjūčio 14 d. ir įvyks Saudo Arabijoje.

Vigi jau po kelių dienų pranešus šią naujieną paaiškėjo, kad T.Fury prieš tai turi trečią kartą suikauti su Deontay Wilderiu. T.Fury 2020 m. vasario mėnesį nugalėjo D.Wilderį ir atėmė iš jo WBC pasaulio sunkiasvorių čempiono titulą, o jų kontrakte buvo numatyta revanšo sąlyga. Visgi dėl COVID-19 pandemijos sukeltų vėlavimų T.Fury nusprendė ieškoti alternatyvos, tuo tarpu D.Wilderio komanda siekė kovą perkelti į 2021 m. gegužės 18 d.

T.Fury atsisakė 2021 m. datos ir sakė, kad ieškos kitų variantų.

Pirmadienį JAV teisėjas Danielis Weinsteinas nusprendė, kad D.Wilderis turi teisę susikauti su T.Fury iki rugsėjo 15 dienos.

„BBC Sport“ susisiekė su T.Fury atstovaujančia „Top Rank“ agentūra, tačiau jie nenorėjo komentuoti įvykių.

BBC praneša, kad teismo verdiktas dar nereiškia, kad rugpjūčio mėnesį T.Fury ir A.Joshua negalės kovoti, tačiau norint tai padaryti, dabar reikės sudaryti naujus sandorius. Tai reiškia, kad greičiausiai D.Wilderiui bus siūlomi pinigai, leidžiantys įvykti A.Joshua ir T.Fury dvikovai.

Pranšama, kad Saudo Arabijos valdžia skiria maždaug 106 mln. svarų, kad jų šalyje įvyktų A.Joshua ir T.Fury kova.

Jeigu įvyktų judviejų kova, tai būtų pirma kartas sunkiasvorių istorijoje, kai vienu metu būtų kovojama dėl visu keturių pagrindinių sunkiasvorių titulų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų