Tysonas Fury | „Stop“ kadras

Tysonas Fury | „Stop“ kadras

 Bokso fanai su nekantrumu laukia, kada bus oficialiai patvirtinta kova dėl neginčijamo sunkiasvorių pasaulio čempiono statuso tarp britų Anthony Joshua ir Tysono Fury. Dar neseniai A.Joshua agentas Eddie Hearnas buvo įsitikinęs, kad kova vyks tuo pačiu metu, kaip ir Tokijo olimpiada, tačiau dabar pakeitė toną. Jei iki tol buvo kalbama apie kovos surengimą liepos pabaigoje, tai dėl stringančių derybų kovos datą ruošiamasi nukelti bent 1-2 savaitėmis vėliau.

Sekmadienį E.Hearno žodžius patvirtino ir pats T.Fury. Boksininko teigimu, buvo susitarta, kad didžioji kova bus surengta jau po Tokijo vasaros olimpinių žaidynių – rugpjūčio 14 d.

„Vyručiai, turiu jums pranešti labai svarbias naujienas. Ką tik telefonu kalbėjau su princu Khalidu iš Saudo Arabijos. Jis pasakė, kad kova 100 proc. įvyks rugpjūčio 14 d. Viso pasaulio akys bus nukreiptos į Saudo Arabijos karalystę. Negaliu sulaukti progos sutriuškinti Anthony Joshua didžiausiame kada nors matytame renginyje. Tai bus didžiausias sporto įvykis, kokį žemė kada nors regėjo. Nepraleiskite to. Telaimina jus Dievas, pasimatysime Saudo Arabijoje!“, - sakė T.Fury.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų