Ch.Oliveira pasiuntė žinutę daug kalbančiam C.McGregorui ir iškėlė jam dvi sąlygas VIDEO (5)

2021.05.16 11:39
Charlesas Oliveira | Youtube.com nuotr.

Charlesas Oliveira | Youtube.com nuotr.

 Ankstyvą gegužės 16-os dienos rytą Lietuvos laiku „Toyota Center“ arenoje Hiustone (JAV) įvyko „UFC 262“ mišrių kovos menų (MMA) turnyras, kuriame buvo karūnuotas naujasis lengvo svorio kategorijos karalius. Dėl Chabibo Nurmagomedovo atlaisvinto čempiono diržo vykusioje kovoje 31-erių brazilas Charlesas Oliveira po sunkaus pirmojo raundo techniniu nokautu antrame raunde nugalėjo 35-erių amerikietį Michaelą Chandlerį bei po 11 metų UFC organizacijoje pirmą kartą iškovojo čempiono diržą.

Į Ch.Oliveiros pergalę sureagavo ir UFC žvaigždė, buvęs lengvo svorio kategorijos čempionas Conoras McGregoras, kuris prognozavo, kad Ch.Oliveira titulo ilgai neišlaikys.

„Sveikinimai Oliveirai tapus 11-uoju UFC lengvo svorio kategorijos čempionu. Svarstau, kas bus dvyliktasis...“, – rašė C.McGregoras.

Spaudos konferencijoje Ch.Oliveira nusprendė atsikirsti airiui: „Conorai, rūpinkis Dustinu. Jei jau esi toks kietas, tai pirma nugalėk Dustiną, o tada atvažiuok į Braziliją, kur aš tave sumalsiu. Conoras yra vienas iš tų vyrukų, kurie mėgsta daug kalbėti, bet jam visų pirma reikia nugalėti Dustiną.“

„Žinojau, kad kova su Chandleriu bus sunki, jis yra elitinio lygio kovotojas. UFC pasikvietė Chandlerį tam, kad jis taptų čempionu, bet aš žinojau, kad galiu jį nugalėti. Tikėjau, kad stovėsenoje jam nenusileisiu, o jei kova pereis į parterį, tada pritaikysiu savo džiu-džitsu technikas. Koviausi ilgai ir sunkiai, kad atsidurčiau ten, kur dabar esu. Dabar visi manęs klausinėja, kas bus kitas mano varžovas – Conoras ar Dustinas? Aš tuos klausimus paliksiu savo vadybininkui. Tegul jis tuo rūpinasi, o aš tiesiog noriu grįžti namo ir pailsėti“, - sakė naujasis čempionas.

Ch.Oliveira taip pat neatmetė galimybės ateityje sugrįžti į puslengvio svorio kategoriją, kurioje kovėsi nuo 2012 m. iki 2016 m. Tiesa, brazilas tai sutiktų padaryti, tik jei gautų progą kautis dėl antrojo pasaulio čempiono diržo.

Charleso Oliveiros spaudos konferencija: 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų