Michaelas Chandleris | Scanpix nuotr.

Michaelas Chandleris | Scanpix nuotr.

  Ankstyvą gegužės 16-os dienos rytą Lietuvos laiku „Toyota Center“ arenoje Hiustone (JAV) įvyko „UFC 262“ mišrių kovos menų (MMA) turnyras, kuriame buvo karūnuotas naujasis lengvo svorio kategorijos karalius. Dėl Chabibo Nurmagomedovo atlaisvinto čempiono diržo vykusioje kovoje 31-erių brazilas Charlesas Oliveira po sunkaus pirmojo raundo techniniu nokautu antrame raunde nugalėjo 35-erių amerikietį Michaelą Chandlerį bei po 11 metų UFC organizacijoje pirmą kartą iškovojo čempiono diržą.

M.Chandleris puikiai darbavosi pirmame raunde ir buvo arti to, kad pats laimėtų kovą techniniu nokautu, tačiau Ch.Oliveira sugebėjo atsilaikyti ir labai greitai nustebino į antrąjį raundą išėjusį M.Chandlerį.

Buvusiam daugkartiniam „Bellator“ čempionui M.Chandleriui tai šeštasis karjeros pralaimėjimas ir ketvirtasis nokautu arba techniniu nokautu.

„Jaučiu, kad esu ten, kur ir turiu būti“, – sakė M.Chandleris. „Jaučiuosi tinkamame momente. Ant mano veido vėl matyti šypsena. Jaučiu, kad vis dar kovoju pasiskolintame laike. Buvo momentų mano karjeroje, kai galvojau, kad niekada neatsidursiu čia. Nemaniau, kad durys atsidarys, o dabar jos atidarytos“.

M.Chandleris žino, kad pralaimėjimas buvo patirtas aukščiausios klasė varžovui ir pripažįsta, kad kaip ir po kitų pralaimėjimų, jis mokysis ir judės toliau.

„Tai nebuvo žemiausios žemumos, nes Ch.Oliveira yra pasaulinės klasės kovotojas. Kovoti dėl UFC titulo yra pasaulinės klasės galimybė. Bet kaip mano sūnus žino, kiekvienas jaunas vyras krenta, tačiau kiekvienas jaunas ir atsikelia. Saulė rytoj pakils. Kai aš skrisiu namo be diržo, turėsime išsiaiškinti keletą momentų ir mes tai tikrai padarysime“, – kalbėjo M.Chandleris.

Kovotojas teigė, kad nepaisant pralaimėjimo, jis vis dar yra pasaulinės klasės atletas.

„Tai yra kovos žaidimas“, – sakė M.Chandleris. „Tai 4 uncijų pirštinės. Tu eini į priekį, kai turėjai atsitraukti, bet apie tai sužinai vėliau, o tada Ch.Oliveira apsijuosia čempiono diržą vietoje tavęs. Štai dabar mes esame čia. Jau esu čia buvęs, esu patyręs pralaimėjimų. Sportas keičiasi labai greitai, bet aš vis dar pasaulinės klasės kovotojas. Bet kuris kovotojas, kuris bus kitas eilėje dėl titulo, gali man pralaimėti, nes aš galiu įveikti bet kurį iš penkių geriausių reitingo kovotojų. Pažiūrėsime, kaip viskas klostysis“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų