Turnyro akimirkos | Organizatorių nuotr.

Turnyro akimirkos | Organizatorių nuotr.

 Ankstyvą gegužės 16-os dienos rytą Lietuvos laiku „Toyota Center“ arenoje Hiustone (JAV) įvyko „UFC 262“ mišrių kovos menų (MMA) turnyras, kuriame buvo karūnuotas naujasis lengvo svorio kategorijos karalius. Dėl Chabibo Nurmagomedovo atlaisvinto čempiono diržo vykusioje kovoje 31-erių brazilas Charlesas Oliveira po sunkaus pirmojo raundo techniniu nokautu antrame raunde nugalėjo 35-erių amerikietį Michaelą Chandlerį bei po 11 metų UFC organizacijoje pirmą kartą iškovojo čempiono diržą.

Turnyrą arenoje stebėjo daugiau nei 16 tūkst. sirgalių, kurie paklojo apie 4,11 mln. JAV dolerių. Tai – naujas UFC rekordas Hiustone. Padidintas premijas (po 75 tūkst. JAV dolerių) už geriausią vakaro kovą gavo Edsonas Barboza ir Shane‘as Burgosas, o už geriausius vakaro pasirodymus – Charlesas Oliveira ir Christos Giagos.

„Burgoso kritimas mane tikrai išgąsdino. Jis gavo smūgį į smilkinį, o jo organizmas į tai sureagavo tik po tam tikro laiko. Tai atrodė tikrai nesmagiai ir aš buvau sunerimęs, kad nutiko kažkas blogo, bet jis po kelių akimirkų lyg niekur nieko atsistojo ant kojų. Pasirūpinome, kad po kovos jis būtų nuvežtas į ligoninę, ten jam atliks visus reikiamus testus. Kaip jaučiasi Jacare? Su juo dar nekalbėjau, akivaizdu, kad tai buvo rankos lūžis“, - spaudos konferenciją pradėjo UFC prezidentas Dana White‘as.

„Jacare“ rankos lūžis:

„Viską gerai pamenu, tik jausmas buvo labai keistas, tarsi mano kojos iš lėto atsijungtų. Aš dabar esu 100 proc. saugus, sveikas, sąmoningas ir nepraradęs atminties“, - po nokauto sakė S.Burgosas.

Shane'o Burgoso nokautas:

UFC prezidentas taip pat pakomentavo abi pagrindines vakaro kovas: „Pagrindinė kova buvo fantastiška ir Oliveira galiausiai įrodė savo pranašumą. Sukrito daug palankių aplinkybių tam, kad ši kova įvyktų: Chabibo pasitraukimas, Conoro pralaimėjimas Poirier ir susitarimas dėl trilogijos, Chandlerio geras pasirodymas prieš Hookerį. Galiausiai pamatėme nuostabią titulinę kovą. Kol kas tikrai negalvojau apie tai, kas bus kitas Oliveiros varžovas kovoje dėl titulo. Dariushas prieš Fergusoną? Aišku, Dariusho kova nebuvo pati efektingiausia ir jis naujų fanų turbūt nesusirado po pergalės prieš sirgalių favoritą Tony, bet jo pasirodymas buvo puikus. Dabar Dariushui duosime kovoti su kažkuo iš pirmojo penketo. Fergusonui tai buvo 3 sunkūs raundai. Jis neapsigynė nuo Dariusho parvertimų ir parteryje beveik visą praleido ant nugaros. Nežinau, kas jo laukia ateityje. Pažiūrėsime. Galbūt kova su Gaethje jį taip paveikė, galbūt tiesiog amžius jau daro savo. Nepaisant to, Tony dar kartą įrodė, koks nepalaužiamas jis yra. Kai Dariushas jam laužė koją, ji tikrai buvo sužeista ir atrodė kaip golfo kamuoliukas ar net beisbolo. Tony labai kietas.“ 

Dana White'o spaudos konferencija:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų