Dajana Jastremska | Instagram.com nuotr

Dajana Jastremska | Instagram.com nuotr

 Talentinga 20-metė Ukrainos tenisininkė Dajana Jastremska šių metų pradžioje išgirdo sukrečiančią naujieną – sportininkės organizme rasta anabolinių steroidų (mesterolono), todėl ji buvo suspenduota.

Ukrainietė bando įrodyti, kad draudžiamos medžiagos į jos organizmą pateko sekso su buvusiu vaikinu metu. D.Jastremska tikina, jog jos buvusysis turėjo potencijos problemų ir bandė pagerinti situaciją naudodamas mesteroloną. Visgi, „Der Spiegel“ praneša, kad ukrainietės liudijimas galėjo būti kruopščiai suplanuotas melas. Rašoma, kad D.Jastremskos tėvas susisiekė su buvusiu tenisininkės vaikinu ir liepė jam prisiimti kaltę, jog tenisininkė būtų išteisinta ir nesusigadintų karjeros.

Tuo tarpu D.Jastremska aiškina, kad pasklidusiuose ganduose nėra tiesos: „Galbūt matėte naujausią straipsnį žiniasklaidoje apie mano dopingo atvejį. Galiu kategoriškai paneigti ten paskelbtą informaciją. Mano advokatai tuoj imsis veiksmų dėl to straipsnio. Tikiu, kad gavusi galimybę pateikti visus įrodymus, būsiu išteisinta. Dabar vykstantys procesai yra konfidencialūs, todėl šiuo metu daugiau nieko negaliu pasakyti.“

Dajanos Jastremskos komentaras:

Dajanos Jastremskos komentaras | Instagram.com nuotr

Dajanos Jastremskos komentaras | Instagram.com nuotr

Ukrainietė pernai WTA vienetų reitinge buvo pakilusi iki 21-os vietos. D.Jastremska per karjerą yra laimėjusi tris WTA „International“ serijos turnyrus, o 2019 m. pasiekė Vimbldono aštuntfinalį. Pernai ji pirmą kartą žaidė WTA „Premier“ serijos turnyro finale.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų