Jasonas Milleris | Youtube.com nuotr.

Jasonas Milleris | Youtube.com nuotr.

 Buvęs UFC kovotojas 40-metis amerikietis Jasonas Milleris jau visą dešimtmetį turi problemų su teisėsauga ir dar kartą bus priverstas atsisėsti į kalėjimą.

Antradienį teismas jam skyrė beveik vienerių metų (364 dienų) laisvės atėmimo bausmę už vandalizmą ir bandymą pavogti automobilį. Negana to, jam skirta ir dviejų metų trukmės probacija. Visai neseniai J.Milleris jau praleido metus kalėjime, kai nusiaubė buvusios merginos namus.

Nuo 2011 m. J.Milleris jau buvo areštuotas net 13 kartų. Dažniausiai jis būdavo kaltinamas chuliganizmu, smurtu artimoje aplinkoje, taip pat ne kartą priešindavosi pareigūnams sulaikymo metu. J.Milleris taip pat buvo pagautas apsvaigęs už vairo ir yra apspjovęs policininką.

Per karjerą MMA J.Milleris laimėjo 24 kovas, patyrė 10 pralaimėjimų, o viena jo kova buvo anuliuota dėl nelegalaus spyrio. J.Milleris yra laimėjęs regioninių organizacijų diržus, taip pat kovėsi dėl DREAM ir „Strikeforce“ čempiono diržų, o 2012 m. „UFC 146“ turnyre nusileido C.B.Dolloway. Per karjerą amerikiečiui teko kautis su tokiomis legendomis kaip Chaelis Sonnenas, Georgesas St-Pierre‘as, Robbie Lawleris, Michaelas Bispingas ir Kazushi Sakuraba. Pastarąjį japoną jis netgi nugalėjo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų