Turino „Juventus“ klubas Italijos „Serie A“ lygoje namuose 3 – 2 nugalėjo kiek anksčiau čempionų titulą užsitikrinusius Milano „Inter“ futbolininkus.

Cristiano Ronaldo 24-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio. Visgi portugalas pirmasis atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartus išvedė „Juventus“ į priekį 1:0.

Romelu Lukaku 35-ąją minutę nuo vienuolikos metrų atžymos neklydo ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1. Panašu, kad R.Lukaku šį įvartį atšventė pasišaipydamas iš jam skirtos baudos dėl covid-19 taisyklių pažeidimo, rengiant gimtadienio vakarėlį.

Juanas Cuadrado per pridėtą pirmojo kėlinio laiką nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir vėl persvėrė rezultatą „Juventus“ naudai 2:1.

Rodrigo Bentancuras 55-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir „Juventus“ liko rungtyniauti dešimtyje.

Giorgio Chiellini 83-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir vėl šių rungtynių rezultatas tapo lygus 2:2.

J.Cuadrado 88-ąją minutę sėkmingai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir išplėšė „Juventus“ pergalę 3:2.

Marcelo Brozovičius per pridėtą rungtynių laiką prieš save išvydo raudonos kortelės spalvą ir „Inter“ taip pat neteko vieno žaidėjo.