Loganas Paulas ir keturi Gronkowskiai | Instagram.com nuotr

Loganas Paulas ir keturi Gronkowskiai | Instagram.com nuotr

 Vienas geriausių boksininkų istorijoje Floydas Mayweatheris ir „youtube“ žvaigždė Loganas Paulas parodomojoje kovoje Floridoje susikaus jau birželio 6-ą dieną, o jų kovą rodys „Showtime“.

L.Paulas neseniai pasidalino sumontuotu vaizdo įrašu iš sparingų sesijos. Joje „youtube“ žvaigždė sumušė net keturis NFL legendos Robo Gronkowskio brolius – Gordie, Daną, Chrisą ir Glenną.

„Šou buvo geras. Sveikinu Loganą su geru pasirodymu. Jei jo kovai su Mayweatheriu reikėtų teisėjo, tai tegul jie pasižiūri į mano dosjė“, - juokėsi keturiskart „Super Bowl“ čempionas R.Gronkowskis.

Ažiotažą prieš kovą su F.Mayweatheriu neseniai pasistengė padidinti L.Paulo brolis Jake‘as, pavogęs bokso legendos kepurę. Tuomet iš F.Mayweatherio lūpų pasigirdo grasinimai nužudyti Paulus, o tai išgąsdino Loganą.

„Žmogau, kai toks turtingas ir tiek daug ryšių turintis žmogus kaip Mayweatheris pradeda grasinti tave nužudysiąs, tu negali į tai nereaguoti rimtai. Pasamdysiu apsaugą sau ir broliui, kad mus prižiūrėtų 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę“, - pridėjo L.Paulas.

Tuo tarpu jo brolis Jake'as siaučia Puerto Rike ir suerzino gamtos mylėtojus, sukeldamas pavojų vėžliams.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (9)
Registruoti
Anoniminiai (9)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų