Ramzanas Kadyrovas, Chamzatas Čimajevas ir Chabibas Nurmagomedovas | „Twitter“ nuotr.

Ramzanas Kadyrovas, Chamzatas Čimajevas ir Chabibas Nurmagomedovas | „Twitter“ nuotr.

 Čečėnijos lyderis Ramzanas Kadyrovas kartu su Chamzatu Čimajevu tiesioginėje „instagram“ transliacijoje ištarė keletą skambių frazių, kalbėdami apie karjerą baigusį dagestanietį Chabibą Nurmagomedovą.

„Galime suplėšyti Chabibą, jei jis to nori. Aš iššūkius mėtau visiems, o tie, kas nesulaukė mano iššūkio, tai gerai žino, kad jei nori kautis su manimi, aš tam visada atviras. Chabibas galingas? Aišku, jis svorio kategorijoje ik 70 kg labai stiprus, bet mano svorio kategorija kiek aukštesnė. Aš pasitikiu savo jėgomis ir sakau, kad galiu nugalėti bet ką, kai esu sveikas. Jei turėčiau problemų su sveikata, tada kalbėčiau kitaip. Kai man viskas gerai, galiu kautis su bet kuo, kad ir kokia jo svorio kategorija bebūtų. Chabibas yra šaunus vyrukas, labai daug pasiekęs UFC. Gerbiu jį. Dagestaniečiai ir čečėnai yra broliai. Politikos čia maišyti nereikia“, - tiesioginėje transliacijoje kalbėjo Ch.Čimajevas.

Tuo tarpu R.Kadyrovas pasiūlė Ch.Nurmagomedovui įrodyti savo jėgą ACA turnyruose: „Chabibas yra UFC projektas. Akivaizdu, kad toje organizacijoje jis sutriuškintų visus, bet vis dar neatsakytas klausimas, ar jis visus sutriuškintų iš „Akhmat“ klubo? Esu pasiruošęs sumokėti bet kokią pinigų sumą, kad Chabibas dalyvautų ACA turnyre ir mes pažiūrėtume, ar čia jis ką nors sutriuškintų. Galiu jam sumokėti daugiau nei jis gaudavo UFC, jei tik jis sutiktų kautis ACA turnyre prieš mūsų kovotoją. Pažiūrėtume, kas tada laimėtų.“ 

Į tokius pasisakymus sureagavo Ch.Nurmagomedovo pusbrolis Abubakaras: „Chamzatai, matau, kad greitai „pakeitei batus“. Po persikėlimo į Švediją rašei skundą prieš Čečėniją. Dabar, paragavęs šlovės, pasikeitei. Dabar grįžai į Čečėniją ir čia gyveni. Viskas gerai, esu laimingas dėl tavęs, nepalik savo komforto zonos. Ne per seniausiai JAV sėdėjai prie vieno stalo su mumis, treniravaisi toje pačioje salėje, ėjai į tą pačią mečetę ir vadinai mus broliais, o dabar rašai, kaip kažką suplėšytum. Taip, aš suprantu, kad visi gali reikšti nuomonę, bet tau reikėtų būti atsargesniam“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (9)
Registruoti
Anoniminiai (9)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų