Jurgenas Kloppas | Youtube.com nuotr.

Jurgenas Kloppas | Youtube.com nuotr.

 „Liverpool“ strategas Jurgenas Kloppas, kalbėdamas su „Sky Sports“, pasveikino „Man City“ strategą Pepą Guardiolą, iškovojus dar vieną „Premier“ lygos čempiono titulą.

„Kai finansiniai ištekliai susijungia su futbolo išmanymu, galima sukurti kažką ypatingo. Tai ir matome „Man City“ klube. Jie turi nuostabius žaidėjus ir geriausią trenerį pasaulyje. Visada smagu žaisti prieš juos, nes tai yra vienas rimčiausių išbandymų futbole. Juos nugalėti įmanoma, bet tai padarysi tik tada, jei sužaisi idealiai“, - sakė J.Kloppas.

Vokietis taip pat pridėjo, jog kitame sezone mato bent 3 rimtas priešininkes „Liverpool“ klubui: „Man City“ nėra vienintelis rimtas iššūkis. Kai Thomas Tuchelis atvyko treniruoti „Chelsea“, sakiau, kad ten yra surinkta jam tinkama sudėtis. Pažiūrėjus į jų turimus futbolininkus, galėtum padaryti 11 keitimų ir vis tiek gautum galingai atrodančią sudėtį. Kitą sezoną jie tikrai kovos dėl titulo ir bus dar geresni nei šiemet. „Manchester United“ taip pat juda tinkama kryptimi. Mums patiems šitas sezonas buvo labai sudėtingas, bet vis tiek galėjome turėti 5-6 taškais daugiau. Dėl dabartinės padėties esame patys kalti ir mums jau reikia kitų komandų pagalbos.“

Ketvirtadienį vakare „Liverpool“ žais svarbias rungtynes su „Manchester United“. Šiuo metu „Liverpool“ trūksta 7 taškų iki 4-oje vietoje esančio „Chelsea“, bet „Liverpool“ yra žaidę dvejomis rungtynėmis mažiau. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų