Dmitrijus Sosnovskis | Youtube.com nuotr.

Dmitrijus Sosnovskis | Youtube.com nuotr.

 Sėkmingą karjerą MMA turėjęs 31-erių Rusijos sunkiasvoris Dmitrijus Sosnovskis (11-0) artimiausius 8,5 metų praleis už grotų.

Maskvos teismas pripažino D.Sosnovskį kaltu nusikalstamos gaujos suformavimu, verslininko pagrobimu ir smaugimu. Teigiama, kad D.Sosnovskis su bendrininkais užpuolė vieną iš vietos verslininkų, įgrūdo jį į automobilį, nuvežė į biurą ir ten grasino jį nužudyti. Po to, kai verslininkas atsisakė vykdyti gaujos reikalavimus, vienas iš įtariamųjų sugriebė vyrui už kaklo ir smaugė jį tol, kol šis prarado sąmonę.

Teigiama, kad vėliau sąmonę atgavęs verslininkas pabėgo iš įvykio vietos ir kreipėsi į policija, kuri areštavo įtariamuosius. Rusijos žiniasklaida skelbia, kad gauja reketavo verslininką dėl 400 tūkst. Rusijos rublių sumos, kuri neva turėjo priklausyti jiems.

Prieš persikeldamas į UFC, D.Sosnovskis nugalėjo patį Aleksandrą Jemeljanenką. 2018 m. debiutinėje UFC kovoje sunkiasvoris antrajame raunde smaugimo veiksmu nugalėjo Marką Godbeerą, o 2019 m. negalėjo kautis su Junioru Albini dėl traumos. 2021 m. pradžioje UFC pranešė, kad atleido rusą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (8)
Registruoti
Anoniminiai (8)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų