Egidijus Kavaliauskas ir Vergilas Ortizas | „Top Rank“ nuotr.

Egidijus Kavaliauskas ir Vergilas Ortizas | „Top Rank“ nuotr.

 Daugiausiai profesionalų bokse pasiekęs lietuvis Egidijus Kavaliauskas (22-1-1, 18 nokautų) dar praėjusių metų rugsėjo 12 d. nokautavo Mikaelį Zewskį ir grįžo į pergalių kelią po nesėkmės prieš pasaulio čempioną Terence‘ą Crawfordą.

Nuo tada buvo įvairiausių gandų apie E.Kavaliausko ateitį. Kalbėta, kad jis grįš į ringą dar gegužės 1 d., vėliau užsiminta apie jo revanšą prieš T.Crawfordą, taip pat buvo gandų, kad E.Kavaliauskas gali „apšildyti“ Anthony Joshua ir Tysono Fury kovą. Galiausiai, praėjusį mėnesį, bokso žurnalistas Steve‘as Kimas pranešė, kad „Top Rank“ kompanija atsisveikino su E.Kavaliausku ir jis tapo laisvuoju agentu.

Tas pats S.Kimas neseniai bendravo su lietuvio vadybininku Egiu Klimu ir iš jo išgirdo įdomią informaciją.

„Vakar pamiršau paminėti, kad Egis Klimas man sakė, jog yra kalbų apie „nuožmiosios mašinos“ Kavaliausko kovą su Vergilu Ortizu. Tikrai norėtųsi pamatyti tokią kovą šią vasarą“, - rašė S.Kimas.

Šiuo metu WBO reitinge 23-ejų amerikietis Vergilas Ortizas (17-0, 17 nokautų) yra pirmas, o E.Kavaliauskas – 5-as. Tikėtina, kad šioje kovoje ir paaiškėtų, kuris boksininkas vėliau mestų iššūkį T.Crawfordui. V.Ortizas šiuo metu yra WBO tarptautinis ir WBA „auksinis“ čempionas, WBC reitinge jis yra 4-as, o IBF – 14-as. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (17)
Registruoti
Anoniminiai (17)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų