Jake'as Paulas, UFC narvo merginos ir Dana White'as | Scanpix nuotr.

Jake'as Paulas, UFC narvo merginos ir Dana White'as | Scanpix nuotr.

 UFC prezidentas Dana White‘as neseniai dar kartą griežtai atkirto, kad nenori turėti jokių reikalų su broliais Paulais, kurie kartas nuo karto pasirodo bokso kovose ir ateityje būtų nieko prieš susitikti su UFC kovotojais.

Jake‘as Paulas, iškvietęs į ringą jau keletą UFC kovotojų, tikina, kad jie iš tokios kovos uždirbtų daugiau nei už bet kurį karjeros pasirodymą UFC narve. Jo žodžiuose tikrai yra tiesos, nes Benas Askrenas už greitą kritimą į nokautą pasiėmė 500 tūkst. JAV dolerių čekį, o UFC kovose dažniausiai tiek uždirba tik čempionai ir kai kurie pretendentai į titulą.

„Dana White‘as daugiau sumoka savo narvo merginoms, o ne kovotojams“, - antradienį internetinėje erdvėje rašė J.Paulas.

Paradoksalu, bet „youtube“ žvaigždės pasisakymas turi pagrindo. UFC preliminarių kovų pralaimėtojai už savo pasirodymus dažniausiai gauna iki 15 tūkst. JAV dolerių. Įprastai mažiau žinomi kovotojai UFC narve pasirodo 2-3 kartus per metus, tad jei jiems nepasiseka iškovoti pergalių, tada jie uždirba iki 45 tūkst. JAV dolerių.

Neoficialiais duomenimis, UFC narvo merginos už pasirodymus eiliniuose turnyruose gauna po 1 tūkst. JAV dolerių, o jei turnyras būna „pay-per-view“ kategorijos, tada jų uždarbis išauga iki 5 tūkst. JAV dolerių. Merginos, skirtingai nei kovotojai, savo sveikata nerizikuoja, todėl gali nesunkiai pasirodyti bent keliose dešimtyse UFC turnyrų per metus, tad jų metinis uždarbis iš UFC siekia 20-50 tūkst. JAV dolerių.

Populiariausia UFC narvo mergina Arianny Celeste per savo karjerą jau yra uždirbusi 1 mln. JAV dolerių. Tiesa, ji uždarbį gauna ne tik iš UFC, bet ir iš „Sports Illustrated“, FHM bei kitų kompanijų. Skaičiuojama, kad Camila Oliveira per metus iš UFC gauna 50 tūkst. JAV dolerių, Brittney Palmer, Chrissy Blair ir Carly Baker – po 30 tūkst. JAV dolerių, o Rachelle Leah ir Vanessa Hanson – po 20 tūkst. JAV dolerių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų