Eimantas Stanionis (Amanda Westcott/Showtime nuotr.) | Organizatorių nuotr.

Eimantas Stanionis (Amanda Westcott/Showtime nuotr.) | Organizatorių nuotr.

 Lietuvos profesionalų bokso žvaigždė 26-erių Eimantas Stanionis (13-0, 9 nokautų) vis labiau atkreipia į save didžiųjų bokso organizacijų dėmesį.

Neseniai atnaujintame IBF pusvidutinio svorio kategorijos reitinge pirmą kartą atsirado E.Stanionio pavardė. Lietuvis naujajame reitinge užima 15-ą vietą. Pakilti aukštyn lietuviui padėjo kol kas svarbiausia karjeros pergalė prieš Thomą Dulormę.

IBF pasaulio čempiono diržas priklauso amerikiečiui Errolui Spence‘ui. Tuo tarpu reitingo lyderio poziciją užima irgi dar nenugalėtas uzbekas Kudratillo Abdukachorovas.

IBF pusvidutinio svorio kategorijos reitingas:

IBF pusvidutinio svorio kategorijos reitingas | Organizatorių nuotr.

IBF pusvidutinio svorio kategorijos reitingas | Organizatorių nuotr.

Priminsime, kad E.Stanionis yra WBA reitingo lyderis ir jau artimiausiu metu gali pretenduoti į vieną iš titulinių kovų. Tiesa, WBA organizacijoje yra didelė sumaištis, nes vien pusvidutinio svorio kategorijoje ji turi keturis skirtingo rango čempionus. Palyginimui, IBF situacija daug paprastesnė – čia yra tik vienas pasaulio čempionas.

Po to, kai E.Stanionis pateko į IBF reitingą visos keturios didžiosios profesionalų bokso organizacijos pusvidutinio svorio kategorijoje yra reitingavusios po vieną lietuvį. Egidijus Kavaliauskas WBO reitinge užima 5-ą vietą, o WBC reitinge yra 8-as.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų