Dana White'as | „Twitter“ nuotr.

Dana White'as | „Twitter“ nuotr.

 UFC prezidentas Dana White‘as, bendraudamas su ESPN, palietė nemažai įdomių temų, pradedant Jake‘u Paulu, baigiant Jonu Jonesu.

„Bendras renginys su J.Paulu? Ne, su tais vyrukais nenoriu turėti nieko bendro. Aš tikrai nesiruošiu jiems „skolinti“ savo kovotojo, kad J.Paulas su juo galėtų susikauti. Pasaulyje yra užtektinai idiotų, kurie sutiks eiti į ringą pažaisti su J.Paulu, tam tikrai nereikia kontraktą su UFC turinčių kovotojų. Apie bet kokį bendradarbiavimą su manimi jis gali pamiršti“, - sakė D.White‘as.

UFC prezidentas taip pat įvertino situaciją sunkiasvorių kategorijoje. Manoma, kad Francis Ngannou savo diržą jau artimiausiu metu gins prieš Derricką Lewisą, tačiau D.White‘as nepamiršta ir J.Joneso, kuris nori debiutuoti sunkiasvorių kategorijoje, bet reikalauja įspūdingo uždarbio.

„Dabar dirbame ties Ngannou ir Lewiso kova. Ta kova įvyks šią vasarą. Jonas Jonesas? Vienas iš mūsų vadovų palaiko su juo gerus santykius. Jie turėtų greitai susitikti ir pasikalbėti apie ateitį. Klausykite, Jonas Jonesas yra vienas iš nedaugelio, kuris yra diskusijoje dėl geriausio visų laikų kovotojo vardo. Kad ir ką jūs manytumėte apie jį, Jonesas kartu su Andersonu Silva, Chabibu ir GSP yra vieni geriausių istorijoje. Mes vis dar galime suorganizuoti bent keletą didelių kovų su Jonesu ir tikrai mielai tai padarytume. Nemanau, kad tai neįmanoma“, - aiškino D.White‘as.

UFC prezidentas dar užsiminė apie Donaldo „Kaubojaus“ Cerrone‘o ir Nicko Diazo ateitį organizacijoje.

„Kaubojus“ planavo kovoti su Sanchezu. Jie abu susitarė, kad ta kova vyks 170 svarų kategorijoje, bet Diego iškrito, o „Kaubojus“ per trumpą laiką gavo kitą varžovą. Dabar jis nori grįžti į lengvo svorio kategoriją ir aš jam leisiu tai padaryti. „Kaubojui“ tai bus paskutinis šansas laimėti. Buvau susitikęs pokalbiui su Nicku Diazu. Viskas praėjo gerai, bet manęs nepalieka abejonės dėl to, ar jis tikrai nori grįžti. Tiesiog jau praėjo labai daug laiko nuo jo paskutinės kovos. Man dažnai tenka kalbėtis su jaunais kovotojais, kurie nori įsiveržti į dešimtuką, tapti pasaulio čempionais, kurie yra alkani pergalių. Diazas per savo karjerą padarė labai daug ir aš, kalbėdamas su juo, to užsivedimo nejaučiu“, - pridėjo D.White‘as.

UFC prezidentas pridėjo, kad palaiko Chamzato Čimajevo norą turėti 4 kovas per 4 mėnesius ir išsakė abejones dėl PFL dominuojančios dukart olimpinės čempionės Kaylos Harrison galimybių UFC.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (10)
Registruoti
Anoniminiai (10)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų