Fabricio Werdumas | Youtube.com nuotr.

Fabricio Werdumas | Youtube.com nuotr.

 Praėjusią savaitę  įvyko PFL mišrių kovos menų (MMA) turnyras „PFL 3“, kuriame 31-erių metų brazilas Renanas Ferreira (6-2) netikėtai nokautavo buvusį UFC sunkiasvorių čempioną 43-ejų metų tautietį Fabricio Werdumą (24-9-1), nors prieš tai pasidavė, bet teisėjas to nepamatė.

Oficialiai R.Ferreira laimėjo pirmame raunde praėjus 2 min. 32 sek., tačiau prieš tai teisėjas Keithas Petersonas buvo blogoje pozicijoje ir nepamatė, kaip trikampio smaugimo neiškenčiantis R.Ferreira ranka akivaizdžiai pasiduoda ir patapšnoja F.Werdumui per petį. Po kelių sekundžių R.Ferreira jau išsivadavo, perėjo į viršutinę poziciją ir techniniu nokautu įveikė F.Werdumą.

Po apdovanojimų F.Werdumas sakė, kad jis atleido smaugimo veiksmą, nes jautė, jog varžovas pasiduoda. Taip pat pranešta, kad jis pateikė protestą.

Po kelių dienų Naujojo Džersio valstijos atletikos komisija išnagrinėjo F.Werdumo apeliaciją ir nusprendė ją patenkinti. Iš R.Ferreiros buvo atimta pergalė, iš F.Werdumo statistikos išbrauktas 10-asis pralaimėjimas, o kova oficialiai paskelbta neįvykusia.

Priminsime, kad neseniai į panašią istoriją pateko ir Eddie Alvarezas. Jis buvo diskvalifikuotas dėl nelegalių smūgių kovoje su Iuri Lapicusu, bet vėliau šios kovos rezultatą irgi nuspręsta anuliuoti, nes teisėjas persistengė, iš karto diskvalifikuodamas amerikietį, o ne skirdamas jam įspėjimą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų