Lukas Spalvis | Scanpix nuotr.

Lukas Spalvis | Scanpix nuotr.

Jei šeštadienį „Kaiserslautern“ Kiolne nugalės „Viktoria“ ekipą, tai reikš, kad Luko Spalvio atstovaujamas klubas užsitikrins nedegančią vietą trečioje Bundeslygoje, o paties lietuvio sutartis automatiškai prasitęs dar vienam sezonui.

Geriausias 2015 metų Lietuvos futbolininkas prieš dvi savaites sugrįžo į visavertes treniruotes ir iškart sulaukė trenerio pagyrų bei padrąsinimų kuo greičiau sugrįžti ir į oficialias rungtynes. Futbolo pasaulyje tai natūrali praktika. Aišku, jei ne tai, kad prieš pusmetį dar galvojai apie karjeros pabaigą.

„Kai įdedi daug darbo, o rezultato nėra – nuleidi rankas. Tiesiog vieną dieną nebeturėjau jėgų, o kitą dieną pagalvojau, kad vis tik pabandyti verta“, - portalui sportas.lt sakė L.Spalvis.

Jei ne futbolo agentu tapęs Deividas Česnauskis, ta „kita diena“ galėjo ir neateiti. Susitikęs su buvusiu komandos draugu nacionalinėje rinktinėje, D.Česnauskis įtikino L.Spalvį nenuleisti rankų ir darsyk sugrįžti į didįjį futbolą. Puolėjas pradėjo stipriai ruoštis, o vasarį šio teksto autoriui užsiminė, kad blogiausia, kas gali nutikti – tai nepavykti.

„Dabar apie tai nebegalvoju. Be abejo, kad po tiek laiko gali būti visaip, bet, iš esmės, jaučiuosi optimistiškai. Padariau testus, gavau žalią šviesą, skausmo nejaučiu ir tikiuosi, kad viskas bus gerai. O ar patempsiu tą lygį.. pagyvensim, pamatysim“, - sakė L.Spalvis.

Praėjusį savaitgalį „Kaiserslautern“ 4:1 nugalėjo „Uerdingen“ ekipą su Edvinu Girdvainiu. Po šios pergalės L.Spalvio atstovaujama komanda atstumą nuo nedegančios zonos padidino iki keturių taškų. Puikią seriją žaidžiantis „Kaiserslautern“ klubas per paskutines aštuonerias rungtynes pralaimėjo vos kartą. Tokios kitos serijos šiame sezone ši komanda dar neturėjo.

„Laiku susiėmėme. Nenoriu sakyti, kad prieš tai žaidėme blogai, bet dabar bent jau nebepraleidžiame įvarčių per pridėtinį laiką. Atsirado daugiau pasitikėjimo – atsirado ir rezultatai. Ši lyga tokia, kad viename ture gali nugalėti pirmą vietą užimančią komandą, kitame ture – pralaimėti paskutinei.

Galvoju, kad praėjusį savaitgalį laimėjome lemiamas sezono rungtynes, po kurių viskas priklauso nuo mūsų pačių. Tai didžiulė privilegija. Esu tikras, kad kai tik oficialiai paaiškės, kad liekame lygoje, klubas pradės darbus ateinančiam sezonui. Tikrai noriu būti to būsimo sezono dalimi ir aš“, - kalbėjo L.Spalvis.

Pasibaigus 2020-2021 metų čempionatui, puolėjas planuoja atostogas, o prie komandos pasiruošimo naujam sezonui prisijungtų nuo pirmos treniruotės.

Aurimas Budraitis
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų