Konfliktas prie ringo | „Twitter“ nuotr.

Konfliktas prie ringo | „Twitter“ nuotr.

 Ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiku JAV 30-metis meksikietis Saulis „Canelo“ Alvarezas (56-1-2, 38 nokautai) aštuntame raunde pataikė itin tikslų smūgį iš apačios ir galiausiai privertė anksčiau laiko nutraukti kovą su iki šiol pralaimėjimo dar nepatyrusiu 31-erių britu Billy Joe Saundersu (30-1, 14 nokautų) bei iškovojo WBC, WBA (Super), WBO ir „The Ring“ antrojo vidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržus.

Aštuntame raunde S.Alvarezas kontratakavo puikiu smūgiu dešine iš apačios, po kurio B.J.Saunderso akis taip ištino, kad šis nebegalėjo matyti. Po aštuntojo raundo brito kampas nusprendė, kad jų kovotojas nebekils nuo kėdutės ir nutraukė kovą.

Sūnaus sveikata susirūpinęs tėvas Tomas Saundersas, pasibaigus kovai, bandė patekti į ringą, tačiau jam kelią užtvėrė apsaugos darbuotojai. Jie elgėsi itin šiurkščiai ir nustūmė T.Saundersą ant žemės. Susistumdymas tęsėsi dar kurį laiką, kol situaciją pavyko nuraminti, o tą padaryti padėjo ir B.J.Saunderso palaikyti atvykęs sunkiasvorių pasaulio čempionas Tysonas Fury.

Kaip vėliau paaiškėjo, T.Saundersas ne veltui buvo susirūpinęs sūnaus sveikata. B.J.Saundersui net keliose vietose lūžo akiduobė, jis naktį praleido ligoninėje, kur jam atlikta operacija.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų