KTU - VGTU | Organizatorių nuotr.

KTU - VGTU | Organizatorių nuotr.

Ketvirtadienį posėdžiavusi Lietuvos studentų futbolo lygos valdyba nusprendė, kad čempionatas bus atnaujintas gegužės 17 dieną. Penkių komandų turnyre rudenį kai kurios komandos sužaidė po penkerias, kai kurios po ketverias rungtynes ir nuo lapkričio 4 dienos dėl pandemijos daugiau nežaidė. Be to, nuspręsta čempionatą trumpinti.

„Nors prieš sezoną buvome patvirtinę keturių ratų sistemą, tačiau dabar jau aišku, kad tokiu formatu mums sužaisti nepavyktų, net jei norėtumėm. Valdyboje buvo iškeltas pasiūlymas dėl čempionato sutrumpinimo iki dviejų ratų ir tas pasiūlymas buvo priimtas. Aišku, apmaudu, kad dėl pandemijos antras sezonas iš eilės yra ne toks, kokio tikėjomės. Kita vertus, tai yra sveikatos klausimas ir čia mes juokauti negalime“, - sakė LSFL prezidentas Rimantas Turskis.

Priminsime, kad po rudens sezono dalies pirmauja visas keturias pergales iškovoję KTU studentai. Antrąją vietą užima VU, trečiąją – LSU, ketvirtąją – VGTU, penktąją – VDU rinktinės.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų