Vilniaus Vytis Klubo foto

Vilniaus Vytis Klubo foto

PFA Lietuva atstovauja dviem futbolininkams, kuriems Futbolo klubas „Vilniaus Vytis“ liko skolingas po 2021 metais pasibaigusio Pirmo lygos futbolo sezono.

„Stengėmės šią problemą išspręsti taikiu būdu, tačiau nepavyko. Paskutinius pusę metų futbolininkai nesulaukė jokių ženklų, kad būtų stengiamasi su jais atsiskaityti. Asociacija atkreipia dėmesį, kad klubo galimą nemokumą rodo ne tik piktybinis finansinių įsipareigojimų įvykdymo vengimas, tačiau ir kitos nerimą keliančios aplinkybės: klubui dėl eilės pažeidimų nebuvo suteikta Lietuvos futbolo federacijos I lygos licencija, klubas šiuo metu nevykdo jokios veiklos, neorganizuoja futbolo komandos ir nedalyvauja jokiose varžybose.

Futbolo klubui buvo išsiųsta oficiali pretenzija, kuria buvo informuojama, jog neatsiskaičius per 30 dienų terminą, bus inicijuojama nemokumo (bankroto) byla Vilniaus apygardos teisme. Tikėkimės, kad per nustatytą terminą klubas atsiskaitys su žaidėjais ir gyvuos dar ilgą laiką, o futbolininkai sulauks atlygio už atliktą darbą, kurio laukia jau beveik metus“ – sakė PFA prezidentas A.Klimavičius.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų