Billy Joe Saundersas | „Twitter“ nuotr.

Billy Joe Saundersas | „Twitter“ nuotr.

 Ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiku JAV 30-metis meksikietis Saulis „Canelo“ Alvarezas (56-1-2, 38 nokautai) aštuntame raunde pataikė itin tikslų smūgį iš apačios ir galiausiai privertė anksčiau laiko nutraukti kovą su iki šiol pralaimėjimo dar nepatyrusiu 31-erių britu Billy Joe Saundersu (30-1, 14 nokautų) bei iškovojo WBC, WBA (Super), WBO ir „The Ring“ antrojo vidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržus.

Aštuntame raunde S.Alvarezas kontratakavo puikiu smūgiu dešine iš apačios, po kurio B.J.Saunderso akis taip ištino, kad šis nebegalėjo matyti. Po aštuntojo raundo brito kampas nusprendė, kad jų kovotojas nebekils nuo kėdutės ir nutraukė kovą. 

Iš pradžių kai kurie fanai piktinosi tokiu sprendimu ir kaltino britą valios stoka, tačiau vėliau, paaiškėjus B.J.Saunderso sužeidimams, kritikai užtilo. Pranešta, kad britui akiduobė lūžo net keliose vietose.

„Saundersas naktį praleido Dalaso ligoninėje. Jam akiduobė lūžo keliose vietose, o šią popietę bus atlikta operacija“, - rašė Eddie Hearnas, kuris po kovos pažymėjo, kad B.J.Saunderso laukia labai ilga reabilitacija.

Po kovos B.J.Saunderso ringo kampe buvęs Markas Tibbsas paaiškino sprendimą nebeleisti britui toliau kovoti: „Jis jaunas vyras, turi šeimą ir vaikų. Pažįstu jį jau seniai. Tegul jis toliau gyvena.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų