Nikita Mazepinas | Scanpix nuotr.

Nikita Mazepinas | Scanpix nuotr.

 Prastai debiutinį sezoną „Formulėje 1“ pradėjęs rusas Nikita Mazepinas šeštadienį kvalifikacijoje blokavo britą Lando Norrisą („McLaren“) ir gavo 3 starto pozicijų baudą. Tuo metu trasoje buvo tikras „kamštis“. N.Mazepinas jau nelabai turėjo kur dėtis ir galėjo arba įvažiuoti į kitą bolidą, arba sukti į posūkį ir blokuoti L.Norrisą, todėl nemanė, kad turi dėl ko nors atsiprašinėti.

„Paskutinis posūkis labai lėtas, o trasa – siaura. Jei viename kampe jau važiuoja du 5,5 metrų ilgio bolidai, tu ten negali įkišti dar ir trečio bolido, ypač kai iš paskos visu greičiu atvažiuoja ketvirtas pilotas. Negalėjau sukti į kampą ir ten stovėti, nes mano bolido galas vis tiek būtų likęs lenktyninėje trajektorijoje. Vienintelis pasirinkimo variantas buvo sukti į posūkį, ką aš ir padariau. Gaila, kad visi tie dalykai susidėjo į vieną vietą. Nieko kito negalėjau padaryti šitoje situacijoje. Negaliu tiesiog „išnykti“, - sakė N.Mazepinas.

Kvalifikacijoje rusas įsiutino ir kanadietį Lance'ą Strollą („Aston Martin“), kuris N.Mazepinui parodė vidurinį pirštą.

Sekmadienį lenktynėse rusas vėl buvo paskutinis tarp finišavusių pilotų ir 2 kartus buvo aplenktas ratu. „Mercedes“ vadovas Toto Wolffas lenktynių metu netgi kreipėsi į lenktynių direktorių Michaelą Masi, kad šis patrauktų N.Mazepiną iš kelio, parodydamas jam mėlynas vėliavas, nes jis trukdė britui Lewisui Hamiltonui.

„Michaelai, mėlynos vėliavos. Michaelai, per šitą vyruką mes prarasime poziciją“, - apie N.Mazepiną kalbėjo T.Wolffas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų