Konfliktas spaudos konferencijoje | „Twitter“ nuotr.

Konfliktas spaudos konferencijoje | „Twitter“ nuotr.

 Ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiku JAV 30-metis meksikietis Saulis „Canelo“ Alvarezas (56-1-2, 38 nokautai) aštuntame raunde pataikė itin tikslų smūgį iš apačios ir galiausiai privertė anksčiau laiko nutraukti kovą su iki šiol pralaimėjimo dar nepatyrusiu 31-erių britu Billy Joe Saundersu (30-1, 14 nokautų) bei iškovojo WBC, WBA (Super), WBO ir „The Ring“ antrojo vidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržus.

Po kovos surengtoje spaudos konferencijoje nusprendė pasirodyti žemesnės svorio kategorijos WBO pasaulio čempionas Demetriusas Andrade. Amerikietis „tapo“ žurnalistu ir pradėjo uždavinėti klausimus meksikiečiui.

„Tai kada mes galėsime susikauti?“, - paklausė D.Andrade, o „Canelo“ tik nuleido ranką ir tyliai pasakė – „o, žmogau...“.

D.Andrade savo šou tęsė toliau: „Padarykime tai. Ką sakai, Canelo? Sveikinimai su geru pasirodymu šiandien, mažuli. Aš didelis tavo fanas. Kada mes galėtume susikauti? Ką galvoji?“.

S.Alvarezas tuomet jam atkirto: „Žinau, kad tu mano fanas, bet, žmogau, tu kovoji su nieko vertais varžovais. Dink iš čia. Prašau, nešdinkis čia. Tai mano naktis.“

Tada įsikišo D.Andrade tėvas: „Tik nepradėk jam aiškinti ką daryti. Užsikrušk. Ateik čia. Pirmyn. Užsikrušk.“

Tuomet D.Andrade pabandė nuraminti savo tėvą: „Nustok keikti mane ir nesielk taip su mano tėvu. Aš tave išp****. Juk uždaviau tik paprastą klausimą. Ką darysi toliau? Laikai save kietu? Galvok, ką kalbi. Aš tave pasveikinau, o ką pats kalbi?“.

S.Alvarezo nervai tada jau nebelaikė: „Dink iš čia, nes išp**** tave vietoje, močkrušy. Ei, nešdinkis iš čia. Tu nevykęs kovotojas, nenugalėjai nė vieno rimto varžovo ir tiesiog ieškai kaip užsidirbti.“

Vėliau du čempionai dar apsikeitė keletu įžeidimų, kol S.Alvarezas vėl pradėjo atsakinėti į akredituotų žurnalistų klausimus. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų