Alexas Morano ir Donaldas Cerrone'as | Organizatorių nuotr.

Alexas Morano ir Donaldas Cerrone'as | Organizatorių nuotr.

  Ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiku „UFC Apex“ patalpose Las Vegase įvyko „UFC Vegas 26“ mišrių kovos menų (MMA) turnyras, kuriame organizacijos veteranas 38-erių metų Donaldas Cerrone‘as (36-16, 2 be nugalėtojo) pusvidutinio svorio kategorijos kovoje pirmame raunde techniniu nokautu pralaimėjo 39-mečiui Alexui Morano (19-7 MMA, 8-4 UFC).

Teisėjas kovą sustabdė iki pirmojo raundo pabaigos likus 20 sekundžių.

Iki pirmojo raundo pabaigos likus 45 sekundėms A.Morano dešine ranka privertė susvirduliuoti D.Cerrone‘ą, o tada A.Morano atliko daugybę smūgių be atokvėpio, tuo tarpu D.Cerrone‘as stengėsi tik gintis. Nors UFC veteranas neparkrito, bet atsirėmęs į narvo tinklą nieko nebegalėjo padaryti ir teisėjas nutraukė kovą.

Jis dar prieš savaitę treniravo savo studentus, tačiau sulaukė progos likus 6 dienoms iki turnyro pakeisti iš UFC atleistą 39-erių metų amerikietį Diego Sanchezą (30-13).

„Ateiti likus mažai laiko iki kovos man visada būdavo gerai“, – sakė A.Morano. „Esu labai laimingas laimėdamas šią kovą, manyje kunkuliuoja įvairios emocijos. Mano tikslas šioje kovoje buvo susitelkti į savo susitelkimą. Kokia savaitė, koks sportas. Negaliu sulaukti, kas manęs laukia ateityje“.

38-erių metų D.Cerrone‘as 2018/19 m. laikotarpyje laimėjo tris kovas iš eilės, tačiau nuo to laiko sekė net keturių iš eilės nesėkmių serija. Paskutinį kartą jis kovojo 2020 m. rugsėjį, o tada nors ir kovoje su Niko Price‘u buvo pasiektos lygiosios, tačiau vėliau oficialus sprendimas buvo pakeistas į „kovą be nugalėtojo“, nes N.Price‘ui buvo nustatytas teigiamas marihuanos testas. Viso per paskutines 6 kovas ji pralaimėjo 5 susitikimus ir sykį kovą baigė be nugalėtojo.

ESPN žurnalistas Brettas Okamoto teigė, kad D.Cerrone‘o nuomone, tai nebuvo jo paskutinė kova ir jis dar nebaigia karjeros, tačiau pripažįsta, kad jo pasirodymai sako ką kitą. Kovotojas teigė, kad jam reikės peržiūrėti vaizdo įrašą, pasikalbėti su savo komanda ir UFC. Jis tikisi, kad apie paskutinę karjeros kovą jis sužinos dar prieš žengiant į narvą.

A.Morano paskutinį kartą kovėsi praėjusių metų gruodį, kai pralaimėjo buvusiam UFC lengvo svorio kategorijos čempionui Anthony Pettis. Viso per paskutines 7 kovas UFC organizacijoje jis iškovojo 5 pergales ir patyrė 2 pralaimėjimus.

Marina Rodriguez ir Michelle Waterson | Organizatorių nuotr.

Marina Rodriguez ir Michelle Waterson | Organizatorių nuotr.

Pagrindinėje vakaro kovoje Marina Rodriguez (14-1-2 MMA, 4-1-2 UFC) teisėjų sprendimu 48-47, 49-46, 49-46 nugalėjo buvusią „Invicta FC“ čempionę Michelle Waterson (18-9 MMA, 6-5 UFC).

M.Rodriguez dabar turi dviejų iš eilės pergalių seriją, o prieš tai sausio mėnesį vykusiame „UFC 257“ turnyre ji nugalėjo Amandą Ribas, kuri irgi turėjo kautis sekmadienį ryte, tačiau užsikrėtė covid-19.

M.Waterson per paskutines 4 kovas iškovojo 1 pergalę ir patyrė 3 pralaimėjimus. Vienintelė jos pergalė iškovota prieš veteranę Angela Hill.

Gregoras Gillespie ir Diego Ferreira | Organizatorių nuotr.

Gregoras Gillespie ir Diego Ferreira | Organizatorių nuotr.

Geriausia vakaro kova buvo pripažinta Gregoro Gillespie ir Diego Ferreira mūšis, tačiau dėl to, kad D.Ferreira nenumetė svorio iki reikiamos ribos, G.Gillespie susišlavė visus 100 tūkst. JAV dolerių.

Po 50 tūkst. JAV dolerių premijos už geriausius vakaro pasirodymus gavo Carlstonas Harrisas, įveikęs Christianą Aguilerą bei A.Morano.  

Visi „UFC Vegas 26“ turnyro rezultatai:

Marina Rodriguez įveikė Michelle Waterson vieningu teisėjų sprendimu (48-47, 49-46, 49-46)

Alexas Morono įveikė Donaldą Cerrone'ą techniniu nokautu (smūgiais) – Raundas 1, 4:40

Neilas Magny įveikė Geoffą Nealą vieningu teisėjų sprendimu (29-28, 29-28, 30-27)

Marcosas Rogerio de Lima įveikė Maurice'ą Greene'ą vieningu teisėjų sprendimu (30-26, 30-26, 30-27)

Gregoras Gillespie įveikė Diego Ferreirą techniniu nokautu (smūgiais) – Raundas 2, 4:51

Philas Hawesas įveikė Kyle'ą Daukaus vieningu teisėjų sprendimu (30-26, 30-26, 29-27)

Mike'as Trizano įveikė Ludovitą Kleiną vieningu teisėjų sprendimu (29-28, 29-28, 30-27)

Junas Yongas Parkas įveikė Tafoną Nchukwi skirtingu teisėjų sprendimu (30-25, 29-26, 28-28)

Carlstonas Harrisas įveikė Christianą Aguilerą skausmingu veiksmu („anaconda choke“) – Raundas 1, 2:52

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų