Diego Sanchezas, Joshua Fabia ir Conoras McGregoras | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Diego Sanchezas, Joshua Fabia ir Conoras McGregoras | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 Internete pasirodė neseniai iš UFC atleisto Diego Sanchezo treniruotė su keistų idėjų nestokojančiu treneriu Joshua Fabia.

Vaizdo įraše matyti, kad D.Sanchezas kabo žemyn galva kaip bokso kriaušė, o J.Fabia tuo metu tiesiog spardo jam į galvą. Tai ne pirmas kartas, kai J.Fabia savo sprendimais pribloškė MMA pasaulį. Kartą šis treneris į narvą atsinešė peilį ir vaikėsi savo auklėtinius.

„Man trūksta žodžių. Tai tiesiog šlykštu. Pats anksčiau pažinojau Diego ir žinau, kad tokios treniruotės jam tikrai nereikalingos“, - rašė Jonas Jonesas, kurio komentaras jau ištrintas.

Kritikos negailėjo ir vėliau savo komentarą ištrynęs Conoras McGregoras: „Tai tikra beprotybė. Aš sulaužyčiau nosį per pusę. Diego, brolau, tai netinkamas elgesys. Aš visada tave palaikiau ir vis dar palaikau, bet tai tiesiog nepateisinama. Mesk šitą trenerį.“

Conoro McGregoro komentaras | „Twitter“ nuotr.

Conoro McGregoro komentaras | „Twitter“ nuotr.

D.Sanchezas karjerą pradėjo nuo 17-os pergalių iš eilės. Jis tapo KOTC čempionu ir pirmojo „The Ultimate Fighter“ realybės šou sezono nugalėtoju, vėliau įveikė Nicką Diazą, o 2009 m. epinėje kovoje nugalėjo Clay Guidą. Ši kova buvo įtraukta į „Šlovės muziejų“.

Tais pačiais 2009 m. amerikietis vienintelį kartą kovėsi dėl UFC pasaulio čempiono diržo, bet 5-ajame raunde buvo sustabdytas gydytojų, o pergalė įskaityta B.J.Pennui. Vėliau ypatingų pergalių jis neiškovojo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (10)
Registruoti
Anoniminiai (10)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų