Thomasas Tuchelis | Scanpix nuotr.

Thomasas Tuchelis | Scanpix nuotr.

 Londono „Chelsea“ šią savaitę UEFA Čempionų lygos pusfinalio etapo atsakomosiose rungtynėse 2 – 0 nugalėjo Madrido „Real“  futbolininkus, bendrame rezultate triumfavo 3 – 1 ir iškovojo bilietą į šio turnyro finalą.

Nors klubas devynerius metus nebuvo Čempionų lygos finale, tačiau komandos savininkas Romanas Abramovičius džiūgauti neskuba. Jis po pergalės pusfinalyje taip ir nesusisiekė su Thomasu Tucheliu, kuris per keletą mėnesių visiškai pakeitė komandos veidą.

„Tikrai nėra keista nesulaukti žinutės iš Abramovičiaus. Nuolat palaikau ryšį su klubo valdyba, o Abramovičius, manau, yra patenkintas klubo demonstruojamais rezultatais. Jis to tikrai nusipelnė, nes surinko puikią komandą“, - sakė Th.Tuchelis.

Tuo tarpu „Bild“ skelbia, kad R.Abramovičius prieš keletą mėnesių Th.Tucheliui pasakė, jog „Chelsea“ svarbūs yra tik titulai.

„Tuchelis po pergalės prieš „Real“ pasakė, kad jis čia ne tam, jog patektų į finalus. Jis čia tam, kad laimėtų titulus. Tą pačią žinutę jam perdavė ir Abramovičius, kai pasirašė su juo kontraktą. Abramovičius turi problemų su viza, todėl jam sunku nuvykti į Angliją, bet tai nereiškia, kad jo santykiai su Tucheliu yra prasti. „Chelsea“ klubui rūpi tik trofėjai ir jiems nesvarbu, kokiu būdu titulai bus laimimi“, - rašo „Bild“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų