Saulis Alvarezas ir Billy Joe Saundersas | Youtube.com nuotr.

Saulis Alvarezas ir Billy Joe Saundersas | Youtube.com nuotr.

 Ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiku JAV turėtų įvyks kova tarp 30-mečio meksikiečio Saulio „Canelo“ Alvarezo (55-1-2, 37 nokautai) ir 31-erių brito Billy Joe Saunderso (30-0, 14 nokautų) dėl WBC, WBA (Super), WBO ir „The Ring“ antrojo vidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržų. Penktadienį buvo surengta kovotojų svėrimo procedūra.

Vietiniai bokso fanai B.J.Saundersą pasitiko švilpimu. Britas prieš kovą nevengė „purvinų“ kalbų ir ne kartą įžeidė S.Alvarezą. Tuo tarpu meksikietį susirinkę sirgaliai sutiko itin garsiomis ovacijomis. Britas prieš kovą svėrė 167,8 svaro (76,11 kg), o meksikietis – 167,4 svaro (75,93 kg). B.J.Saundersas taip pat yra aukštesnis (180 cm prieš 173 cm) ir turi šiek tiek ilgesnes rankas (180 cm prieš 179 cm).

Sportas.lt lankytojų prognozė:

Kas laimės kovą dėl 4 pasaulio čempiono diržų?
  • Saulis Alvarezas (225 balsai)
  • Billy Joe Saundersas (48 balsai)
  • Kova baigsis lygiosiomis (1 balsas)
Balsuodami sutinkate su taisyklėmis. Daugiau informacijos čia.

„Dėkoju visiems, kurie čia susirinko. Tikiuosi, kad rytoj jums parodysime gerą kovą. Saunderso psichologiniai žaidimai manęs nejaudina. Turiu sukaupęs užtektinai svarbiausių kovų patirties ir esu pasiruošęs rytojui. Saundersas nėra pats patogiausias varžovas, jis naudoja kairiarankio stovėseną, bet šitame lygyje reikia prisitaikyti prie kiekvieno oponento kovos stiliaus. Aš viskam pasiruošęs. Iš varžovo laukiu sunkios kovos, ypač pirmuosiuose raunduose“, - sakė S.Alvarezas.

B.J.Saundersas prieš kovą sakė, kad jo pergalė būtų didžiausia sensacija bokso istorijoje. Nepaisant to, britas vis tiek tiki savo galimybėmis.

„Turiu kovotojo dvasią ir tinkamą nusiteikimą pergalei. Neisiu į ringą tam, kad pagulėčiau, eisiu laimėti. Nemanau, kad Alvarezas kada nors buvo sutikęs taip ryžtingai nusiteikusį varžovą. Tai bus gera kova. Jis yra didis čempionas, bet aš čia atvykau tam, kad kaip uraganas nusineščiau visus jo titulus. Ne aš turiu kažką keisti, kad jį nugalėčiau. Jis turi kažką daryti kitaip, nei buvę mano varžovai, nes aš profesionalų ringe nenugalėtas – 30-0. Visi šitie fanai, kurie dabar palaiko Canelo, tik dar labiau mane užveda kovai. Po kovos jie tikrai plos man“, - tikino B.J.Saundersas.

Svėrimų ceremonija:

S.Alvarezo ir B.J.Saunderso kova JAV bus didžiausias sporto renginys po covid-19 pandemijos pradžios. „AT&T“ stadione laukiama net 70 tūkst. sirgalių.

Meksikietis į šią kovą atsinešė WBC, WBA (Super) ir „The Ring“ pasaulio čempiono diržus, kuriuos jis laimėjo 2020 m. gruodį prieš Callumą Smithą. Vėliau S.Alvarezas diržus apgynė kovoje su Avni Yildirimu. Tuo tarpu B.J.Saundersas į ringą eis kaip WBO čempionas. Šį diržą jis iškovojo 2019 m. gegužę ir vėliau du kartus spėjo jį apginti.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų