Ryanas Benoit | „Twitter“ nuotr.

Ryanas Benoit | „Twitter“ nuotr.

 Ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiku „UFC Apex“ patalpose Las Vegase vyks „UFC Vegas 26“ mišrių kovos menų (MMA) turnyras.

Penktadienį vykusioje svėrimų ceremonijoje visus privertė sunerimti 31-erių Ryanas Benoit (10-7). Lengviausioje vyrų svorio kategorijoje (56,7 kg) kovojantis sportininkas į svėrimų ceremoniją atvyko visiškai išsekęs. Ant svarstyklių jį palydėjo treneriai, tačiau R.Benoit savo jėgomis neišgalėjo pastovėti ant svarstyklių bent keletą sekundžių ir UFC atstovas nespėjo jo pasverti, o amerikiečiui prireikė gydytojų apžiūros.

Po kiek laiko R.Benoit dar kartą grįžo ant svarstyklių. Jam vėl padėjo treneriai, o šį kartą amerikiečiui pavyko išstovėti ant svarstyklių. Deja, R.Benoit vis tiek daugiau nei 1 kg viršijo svorio limitą. Dažniausiai tokiais atvejais svorį viršijęs kovotojas praranda 20-30 proc. uždarbio, o kova įvyksta, bet, kaip skelbia „MMA Junkie“, R.Benoit dvikova su Zarruchu Adaševu (3-3) neįvyks.

Atšaukta buvo ir kova tarp Beno Rothwello ir Philipe‘o Linso. Pranešama, kad pastarasis kovotojas susirgo, todėl nepasirodė svėrimuose. Problemų turėjo ir Diego Ferreira, viršijęs svorio limitą apie 2 kg. Jis turės atiduoti 30 proc. savo uždarbio Gregorui Gillespie, bet jų kova įvyks.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (9)
Registruoti
Anoniminiai (9)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų