Kovos akimirka | Youtube.com nuotr.

Kovos akimirka | Youtube.com nuotr.

 „Rusijos psichu“ vadinamas 40-metis Viačeslavas Dacikas dar kartą išmėgino jėgas bokso ringe, tačiau šį kartą viskas baigėsi neįprastai.

V.Dacikas susikovė su buvusiu futbolininku 32-ejų Gadži Navruzovu. Pirmajame raundui artėjant prie pabaigos po apsikeitimo smūgiais pusiausvyrą praradęs V.Dacikas krito ringe ir atsidūrė nokdaune. Sunkiasvoris iš karto pakilo ant kojų ir norėjo tęsti kovą, bet tada į ringą įbėgo jo nėščia žmona Viktorija, kuri nutraukė kovą, nes nenorėjo, kad jos vyras būtų dar labiau sužeistas.

V.Dacikas žmonos elgesiu nebuvo labai patenkintas ir nori ateityje užbaigti kovą su G.Navruzovu: „Gadži! Drauge! Gal pabaikim kovą dėl sportinio intereso? Šį kartą būsiu be žmonos.“

G.Navruzovas žemesnėse Rusijos futbolo lygose žaidė 2009-2014 m. ir netgi buvo pakviestas į Rusijos jaunimo (iki 19 metų) rinktinę. Nuo 2020 m. jis pradėjo dalyvauti kovose be pirštinių, kur šventė 5 pergales iš eilės.  2019 m. gruodžio 23 d. kartu su draugu nelegaliai bandė kirsti Rusijos ir Estijos sieną. Visgi, į Europos Sąjungos šalį jiems patekti nepavyko, o teismas skyrė V.Dacikui vienerius metus kalėjime. Vyras kalėjime pasižymėjo geru elgesiu, todėl spalio 2 d. buvo patenkintas jo prašymas lygtiniam paleidimui.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų