Ž.Karčemarskas iš bankrutavusio klubo atgavo dalį skolos

2021.05.07 13:32
Aurimas Budraitis
Žydrūnas Karčemarskas | Organizatorių nuotr.

Žydrūnas Karčemarskas | Organizatorių nuotr.

Profesionalių žaidėjų sąjungos prezidentas Arūnas Klimavičius dar praėjusių metų vasarą kreipėsi į pernai karjerą baigusį Žydrūną Karčemarską su pasiūlymu pabandyti per FIFA ir FIF PRO bendrą projektą atgauti pinigus, kurių vartininkas neatgavo bankrutavus Turkijos „Gaziantepspor“ klubui. Šią savaitę paaiškėjo, kad dalį tų pinigų Ž.Karčemarskas atgaus.

„Neslėpsiu, kad ir man pačiam tas projektas atrodė miglotai, nes mes iki šiol nesame oficialūs FIF PRO nariai. Vis tik, patariau Žydrūnui pabandyti. Ir ne tik jam. Paraiškas teikė buvęs „Palangos“ legionierius Sergejus Mošnikovas bei būrys buvusių „Ekrano“ žaidėjų.

Rezultatas toks, kad S.Mošnikovas taip pat atgavo nemažą dalį nesumokėtų pinigų, o ekraniečių paraiškos atmestos tik dėl to, kad Panevėžio klubas bankrutavo seniau nei 2015 metais“, - sportas.lt sakė A.Klimavičius.

Pirmajame projekto etape dalyvavo futbolininkai, nukentėję nuo bankrutavusių arba veiklos nebetęsiančių klubų 2015 – 2020 metais. Tuomet buvo išdalinti trys milijonai eurų. Prasidėjęs antrasis etapas apims 2020 – 2021 metus. A.Klimavičius tikisi, kad jame dalyvaus dar daugiau jo klientų.

„Visų pirma, pažymėsiu, kad antrajame etape žaidėjai gali tikėtis atgauti didesnę dalį, nes pinigų yra skirta tiek pat, o bankrotų terminas yra mažesnis penkis kartus. Visų antra, niekam ne paslaptis, kad probleminių klubų Lietuvoje yra.

Nėra ko slėpti, nemažai dėmesio skiriu Klaipėdos „Atlanto“ ir „Vilniaus Vyčio“ situacijoms. Nors klubai oficialiai dar „gyvi“, tačiau nemaža tikimybė, kad į fondą kreipsimės su šių klubų buvusiais žaidėjais. Taip pat turime „Palangos“ pavyzdį, tačiau čia viskas gerokai paprasčiau – klubo nėra, to klubo buvę žaidėjai jau kreipėsi į mane ir ieškome sprendimų“, - pasakojo A.Klimavičius.

Lietuvos profesionalių žaidėjų sąjunga vienija apie 250 futbolininkų.  

Aurimas Budraitis
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų