Felixas Verdejo | Scanpix nuotr.

Felixas Verdejo | Scanpix nuotr.

 Puerto Riko pareigūnai pranešė upėje suradę dingusios moters kūną. Tai – praėjusį ketvirtadienį be žinios dingusi Keishla Rodriguez, siejama su bokso talentu Felixu Verdejo (27-2, 17 nokautų).

Šaltinių teigimu, K.Rodriguez pranešė F.Verdejo, kad laukiasi jo kūdikio. Pagal tyrimo duomenis, K.Rodriguez paskutinį kartą gyva buvo matyta F.Verdejo namuose, į kuriuos, kaip manoma, atvyko su teigiamu nėštumo testo. Teigiama, kad F.Verdejo siūlė moteriai pasidaryti abortą, nes jis yra vedęs ir turi vaiką. Dar ketvirtadienį, pranešus apie moters dingimą, pareigūnai norėjo apklausti F.Verdejo. Jis iš pradžių atsisakė tai padaryti, o vėliau pareiškė, kad sutinka susitikti su pareigūnais, jei kartu bus ir jo advokatas. Radus moters kūną, F.Verdejo pats pasidavė policijai.

Po truputį aiškėja įvykio aplinkybės, kurios yra tiesiog sukrečiančios. Įtariama, kad F.Verdejo sumušė nėščią moterį, tada suleido jai neaiškios medžiagos ir taip ją apsvaigino. Vėliau jis neva surišo moterį, pritvirtino prie jos savotišką inkarą ir nustūmė nuo tilto į vandenį, dar paleidęs į ją šūvį.

Jei F.Verdejo bus pripažintas kaltu, jam grės mirties bausmė. Vietinės gaujos jau grasina pačios įvykdyti savo teisingumą ir nužudyti boksininką, tačiau nužudytos merginos tėvas norėtų, kad F.Verdejo „supūtų“ kalėjime.

„Jei tokioje situacijoje įvykdai mirties bausmę, tai nusikaltėliui tik padedi. Geriau tegul jį įmeta į kalėjimą šimtui metų ir jis kiekvieną dieną jaučia kaip jį graužia sąžinė. Tegul jis kiekvieną likusią savo gyvenimo dieną moka už tai, ką padarė mano dukrai. Jei atimsite jo gyvybę, tuomet jis nekentės. Geriau šimtui metų jį uždaryti už grotų“, - sakė Jose Rodriguezas.

Beje, F.Verdejo vis dar turi kontraktą su „Top Rank“ ir Bobas Arumas nežada jo atleisti, kol nebus įrodyta boksininko kaltė.

F.Verdejo kovėsi 2012 m. Londono olimpiadoje, kur pasiekė ketvirtfinalį. Ten jį sustabdė tik garsusis Vasilijus Lomačenka. Puerto Riko boksininkas 2020 m. gruodžio 12 d. kovėsi dėl WBO tarpkontinentinio lengvo svorio kategorijos čempiono diržo, bet buvo nokautuotas japono Masayoshi Nakatani.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų