Jake'as Paulas ir Floydas Mayweatheris | „Stop“ kadras

Jake'as Paulas ir Floydas Mayweatheris | „Stop“ kadras

  Vienas geriausių boksininkų istorijoje Floydas Mayweatheris ir „youtube“ žvaigždė Loganas Paulas parodomojoje kovoje Floridoje susikaus jau birželio 6-ą dieną.

Nepaisant to, kad prieš F.Maywatherį stos L.Paulas, tačiau specialioje spaudos konferencijoje į konfliktą su garsiu boksininku įsivėlė „youtuberis“ ir jau kelias skambias pergales bokso ringe iškovojęs L.Paulo brolis Jake‘as Paulas. Pasibaigus specialiam kovos pristatymui, J.Paulas stojo į akistatą prieš F.Mayweatherį, o viskas baigėsi pavogta kepure nuo pat boksininko galvos ir kilusiu rimtu konfliktu.

F.Mayweatheris buvo neįtikėtinai įsiutęs ir sakė, kad dabar tai tapo asmeniška bei žadėjo užmušti J.Paulą: „Aš nužudysiu tą močkrušį. Kai pagausiu, aš tave nužudysiu“.

J.Paulas vėliau savo 3,9 mln. sekėjų auditorijai „Twitter“ socialiniame tinkle paaiškino, kodėl taip pasielgė.

„Pavogiau jo kepurę, nes jis vogė žmonių pinigus su savo nuobodžiomis kovomis“, – juokavo J.Paulas.

Vėliau J.Paulas dar pridėjo keletą savo minčių.

„Jeigu atvirai, turėjau 3 lengvas kovas kaip profesionalas, todėl norėjau tikro veiksmo“, – rašė J.Paulas. 1 iš 30 Floydo apsauginių pataikė tiesiai man į akį. PAGARBA“.

J.Paulas taip pat persivadino savo „Twitter“ paskyrą į „gotcha hat“ bei pardavimui paleido kepurėles su šiuo užrašu. Būtent „Got your hat“ jis ištarė pavogdamas F.Mayweatherio kepurę.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų