Floydas Mayweatheris ir Loganas Paulas | Scanpix nuotr.

Floydas Mayweatheris ir Loganas Paulas | Scanpix nuotr.

  Vienas geriausių boksininkų istorijoje Floydas Mayweatheris ir „youtube“ žvaigždė Loganas Paulas parodomojoje kovoje Floridoje susikaus jau birželio 6-ą dieną.

Nepaisant to, kad prieš F.Maywatherį stos L.Paulas, tačiau specialioje spaudos konferencijoje į konfliktą su garsiu boksininku įsivėlė „youtuberis“ ir jau kelias skambias pergales bokso ringe iškovojęs L.Paulo brolis Jake‘as Paulas. Pasibaigus specialiam kovos pristatymui, J.Paulas stojo į akistatą prieš F.Mayweatherį, o viskas baigėsi pavogta kepure nuo pat boksininko galvos ir kilusiu rimtu konfliktu.

Visas šis šou nesužavėjo airio Conoro McGregoro. Jis pareiškė, kad F.Mayweatheris elgiasi gėdingai, veldamasis į tokio lygio renginius.

„Floydas laksto paskui kažkokį garbanių ir vaidina kietą vyruką. Tai gėdinga. Kaip profesionalas profesionalui galiu pasakyti, kad tai žema. Jis neuždirbs nė 10 mln. JAV dolerių už šitą kovą ir pats tai žino. Kartą šita kova jau buvo atšaukta. Už kovą su vidutinio lygio profesionalu jis galėtų reikalauti 20 mln. JAV dolerių ir daugiau, o tai, kas vyksta dabar, yra tik šūdo gabalas. Kad ir iš kurios pusės į visa tai žiūrėtum, tai vis tiek atrodys graudžiai. Kaukis su rimtu varžovu tikroje kovoje, kuri įeitų į statistiką, arba atsiknisk“, - rašė C.McGregoras.

C.McGregoras 2017 m. pralaimėjo F.Mayweatheriui vieną brangiausių visų laikų kovų. Tiesa, ta kova buvo oficiali, o jos rezultatas buvo įrašytas į abiejų kovotojų statistiką, skirtingai nei bus F.Mayweatherio kovoje su L.Paulu. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (8)
Registruoti
Anoniminiai (8)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų