Tysonas Fury | „Stop“ kadras

Tysonas Fury | „Stop“ kadras

 Jau ne vieną savaitę kalbama apie derybas tarp sunkiasvorių čempionų britų Anthony Joshua ir Tysono Fury ir nors oficialiai kova nėra patvirtinta, tačiau teigiama, kad susitarimas yra pasiektas ir liko tik keletas formalumų.

32-ejų metų T.Fury lankėsi A.Joshua vadybininko Eddie Hearno „No Passion No Point“ tinklalaidėje iš išsamiai papasakojo, kaip jis tikisi įveikti savo varžovą.

„Perpjausiu A.Joshua kaip karštas peilis per sūrį“, – sakė T.Fury. „Bus taip lengva“.

Kreipdamasis į E.Hearną, T.Fury pridūrė: „Tu savo berniuką sukūrei nuo nulio. Padarei fantastišką darbą. Pasiėmei boksininką mėgėją ir padarei jį užbaigtu. Gaila, kad jis turi būti toje pačioje eroje kaip ir „Čigonų Karalius“. Kai jis gaus dešine ranka smūgį į žandikaulį, tai bus tarsi virtas ir įskilęs kiaušinis, kurio negalima sutaisyti. Aš net galiu pasakyti, koks tai bus smūgis: aš patikrinsiu jį kairiuoju kabliu, jo kojos neatlaikys ir jis nukris ant veido. Jis gali atsikelti, o tada aš jį nokautuosiu tiesia dešine.

Nekantrauju atskleisti pasauliui, koks jis yra netikras. Jis negalėtų surišti net mano raištelių. Jis neturi mineralų kovai su manimi. Taip, jis puikus čempionas. Tikrasis skirtumas yra tas, kad jis yra verslininkas, o aš – spartietis. Mes visi turime keletą šlamančių, bet ką tai reiškia? Dienos pabaigoje mes visi esame pliki bomžai duše. Galite turėti visus pasaulio pinigus, bet ką tu gali su savimi pasiimti? Nieko. Viskas šiame pasaulyje liks čia, bet žinote ką? Apie mane bus kalbama tūkstančius metų, kalbės apie „Čigonų Karalių“ iš Anglijos“.

T.Fury šiuo metu lankosi Arlingtone, Teksaso valstijoje, kur jis palaikys savo draugą britą Billy Joe Saundersą, kovojantį su Sauliu „Canelo“ Alvarezu“.

Tikimąsi, kad T.Fury ir A.Joshua kova įvyks šių metų liepos pabaigoje arba rugpjūčio pradžioje Saudo Arabijoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (8)
Registruoti
Anoniminiai (8)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų