„Capitals“ nubaustųjų žaidėjų suolelis | „Stop“ kadras

„Capitals“ nubaustųjų žaidėjų suolelis | „Stop“ kadras

 Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) rungtynėse tarp Vašingtono „Capitals“ ir Niujorko „Rangers“ užfiksuotas rekordinis muštynių skaičius, o pergalę rezultatu 4:2 iškovojo „Capitals“.

Vos tik teisėjas aikštės viduryje išmetė pirmąjį ritulį, prasidėjo masinės muštynės, kuriose dalyvavo šeši ledo ritulininkai.

Per pirmąsias penkias rungtynių minutes įvyko šešios muštynės, o komandos surinko 72 baudos minutes. Viso pirmame kėlinyje abi komandos buvo nubaustos net 100 baudos minučių, o viso surinko 141.

Šios dvi komandos rungtyniavo ir prieš dvi dienas, o tada „Capitals“ pergalę šventė rezultatu 6:3. Tose rungtynėse „Capitals“ žaidėjas Tomas Wilsonas stūmė į nugarą Pavelą Buchnevichių, o netrukus sutraumavo Artemi Panariną, kuris turės praleisti likusią sezono dalį. Tame epizode T.Wilsonas be šalmo buvusį A.Panariną griovė ant ledo ir paėmęs už plaukų trenkė jo galvą į ledą. Būtent už jį „Rangers“ ledo ritulininkai nusprendė atkeršyti kone visai „Capitals“ komandai.

T.Wilsonas dar pirmame kėlinyje buvo nubaustas 10 baudos minučių, bet į aikštę negrįžo, nes patyrė viršutinės kūno dalies traumą.

„Kai tavo komandos žvaigždė taip pasielgia, visiškai nesvarbu, kokio tipo komandą turite, manau, kad atsakymas buvo tinkamas“, – kalbėjo „Rangers“ žaidėjas Ryanas Strome‘as. „Didžiuojuosi vyrukais. Manau, kad tai daug ką pasako apie mus“.

T.Wilsonas šiame sezone ant nubaustųjų žaidėjų suolelio yra praleidęs 69 minutes, o už veiksmą prieš P.Buchnevichių buvo nubaustas 5 tūkst. JAV dolerių bauda. Baudos už tai, kad sutraumavo A.Panariną jam pavyko išvengti.

Šiose rungtynėse „Capitals“ į priekį vedė T.J. Oshie, kuri pelnė „hat-tricką“. Jis praleido prieš kelias dienas vykusį susitikimą, nes antradienį mirė jo tėvas Timas, kuriam buvo vos 56 metai.

„Mačiau, koks jis rungtynių pabaigoje buvo emocingas ir tai buvo suprantama“, – apie T.J. Oshie sakė jo komandos draugas Nicklasas Backstromas. „Jaučiau, kad jam reikia apkabinimo. Aš jam pasakiau, kad jis yra stipriausias žmogus, kurį pažįstu. Visų pirma, įspūdingai tai, kad jis šiandien žaidė ir kaip jis vedė mus į pergalę. Tai turėjo būti labai sunku, galiu tik įsivaizduoti. Mes esame šeima, esame kartu, o jo praradimas – visų netektis“.

„Capitals“ gretose dėl apatinės kūno dalies traumos vis dar nerungtyniauja Aleksandras Ovečkinas, kuris praleido jau penkias iš šešių pastarųjų rungtynių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų