Jake'as Paulas | Scanpix nuotr.

Jake'as Paulas | Scanpix nuotr.

 Tris kovas profesionalų bokso ringe laimėjęs amerikietis Jake‘as Paulas sureagavo į dabartinio UFC čempiono Kamaru Usmano interviu „TMZ Sports“ portalui. Nigerietis neva iškvietė J.Paulą į kovą ir vėliau pats atsisakė šios minties, o J.Paulas iš to nusprendė pasijuokti.

„Usmanas iškvietė mane į kovą interviu „TMZ Sports“ metu. Aš iš karto priėmiau iššūkį ir galėjau garantuoti jam didžiausią uždarbį per karjerą – daugiau nei 10 mln. JAV dolerių. Usmanas tada atsisakė savo idėjos, nes aš esu „Disnėjaus vaikas“. Tada pats Usmanas aplankė „Disnėjaus pasaulį“, - rašė J.Paulas.

K.Usmanas tuomet priminė „youtube“ žvaigždei, kad kovinis sportas – ne juokai: „Suprantu, kad tu į visa tai žiūri kaip į žaidimą, tačiau nesuvoki, kad čia žmonės būna rimtai sužeidžiami. Aš koviniame sporte žaidimais neužsiimu. Po kovos su manimi tavo gyvenimas būtų sugadintas.“

J.Paulas ieško tų UFC kovotojų, kurie garsėja savo imtynėmis, todėl, galbūt, turėtų problemų bokso ringe. Jis dominavo ringe prieš garsų imtynininką Beną Askreną, o K.Usmanas studijų laikais taip pat buvo aukštos klasės imtynininkas. Visgi, nigeriečio smūgiavimo technika yra visai kitame lygyje nei B.Askreno, be to, K.Usmanas yra visiškame karjeros pike, o B.Askrenas į kovą su J.Paulu žengė praktiškai „nuo sofos“ ir priaugęs nemažai svorio.  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (21)
Registruoti
Anoniminiai (21)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų