Rungtynių akimirkos | „Twitter“ nuotr.

Rungtynių akimirkos | „Twitter“ nuotr.

 Vašingtono „Capitals“ klubo „blogiukas“ Tomas Wilsonas rungtynėse su Niujorko „Rangers“ dar kartą pateisino savo statusą.

Kanadietis iš pradžių vožė į kaklą parkritusiam rusui Pavelui Bučnevičiui. Pastarojo ginti stojo tautietis Artemijus Panarinas, bet jis nukentėjo dar rimčiau. T.Wilsonas griebė A.Panarinui už plaukų ir „tėškė“ jį ant ledo. A.Panarinas šiame epizode patyrė traumą, dėl kurios nebegalės žaisti šiame sezone.

Nepaisant savo agresyvumo, T.Wilsonas iš NHL lygos nesulaukė diskvalifikacijos. Rungtynių metu jis gavo 14 baudos min. ir ant nubaustųjų suolelio dar demonstravo raumenis. Po mačo NHL jam skyrė tik 5 tūkst. JAV dolerių baudą, tačiau jo nediskvalifikavo ir suerzino „Rangers“ vadovus.

„Rangers“ organizacija yra labai nusivylusi NHL sprendimu nediskvalifikuoti žiaurų išpuolį surengusio Tomo Wilsono. Jis nuolat pažeidinėja taisykles, yra gerai žinomas dėl tokio elgesio ir mes esame šokiruoti, kad NHL nesiėmė tinkamų veiksmų ir iš karto jo nediskvalifikavo. Wilsono pavojingas elgesys traumavo Artemijų Panariną ir užbaigė jam sezoną“, - teigė „Rangers“ klubo atstovai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų