Pasibaigęs. 06-29 11:45
Moterų EuroBasket
Lietuva
87
Turkija
99
Pasibaigęs. 06-29 16:00
A Lyga
Riteriai
0
Dainava
2
Pasibaigęs. 06-29 17:00
A Lyga
Šiauliai
5
Džiugas
0
Pasibaigęs. 06-29 18:25
A Lyga
Panevėžys
2
Žalgiris
4
Pasibaigęs. 06-30 19:00
A Lyga
Banga
0
Kauno Žalgiris
2
Pasibaigęs. 06-30 19:00
A Lyga
Hegelmann
0
Sūduva
2
Pasibaigęs. 07-04 19:00
A Lyga
Žalgiris
1
Banga
0
Pasibaigęs. Vakar 18:00
A Lyga
Hegelmann
5
Šiauliai
2
Pasibaigęs. Vakar 18:00
A Lyga
Riteriai
1
Kauno Žalgiris
5
Šiandien, 16:45
A Lyga
Dainava
-
Džiugas
-
Rytoj, 19:00
A Lyga
Panevėžys
-
Sūduva
-
07-11, 19:00
A Lyga
Riteriai
-
Šiauliai
-
07-12, 20:00
A Lyga
Žalgiris
-
Sūduva
-
07-13, 18:25
A Lyga
Džiugas
-
Banga
-
07-14, 20:00
A Lyga
Dainava
-
Panevėžys
-
07-19, 19:00
A Lyga
Džiugas
-
Žalgiris
-

„Leisk pauostyti tavo suprakaitavusius kojų pirštus“: futbolo laidų vedėja paviešino jai siunčiamas iškrypėlių žinutes fotogalerija (8)

2021-05-05 14:20
Emma Jones | Instagram.com nuotr

Emma Jones | Instagram.com nuotr

 Anglijoje televizijos laidas apie futbolą vedanti ir „Leeds United“ klube dirbanti Emma Jones neapsikentė ir nusprendė paviešinti, kokias žinutes jai siunčia iškrypėliai.

„Gal galiu pauostyti tavo suprakaitavusius kojų pirštus?“, - tokią žinutę internautas nusiuntė E.Jones po to, kai ji pasidalino įrašu iš savo mankštos.

Futbolo žurnalistė į tai atsakė tik šešiais „vemiančiais“ veidukais.

Žinutė Emmai Jones | Instagram.com nuotr

Žinutė Emmai Jones | Instagram.com nuotr

Tai ne pirmas kartas, kai „Leeds United“ darbuotoją „atakuoja“ iškrypėliai. Šiemet, atnaujinus karantiną Didžiojoje Britanijoje, internautai pradėjo siuntinėti E.Jones ne tik nemalonias žinutes, bet ir nuotraukas.

„Užteko 3 valandų karantine, kad gaučiau pirmą žinutę su lytinio organo nuotrauka“, - tuomet rašė 265 tūkst. sekėjų turinti E.Jones.

Priminsime, kad „Leeds United“ pernai tapo antros pagal pajėgumą Anglijos lygos nugalėtojais ir šiemet po ilgos pertraukos grįžo į „Premier“ lygą, todėl dabar dar daugiau futbolo sirgalių akių nukrypo į E.Jones, pranešančią svarbiausias klubo naujienas. „Leeds United“ yra geriausi šio „Premier“ lygos sezono naujokai, tvirtai laikosi turnyrinės lentelės viduryje ir jau seniai užsitikrino išlikimą lygoje. Tuo tarpu kiti du pernai į lygą pakilę klubai – „West Brom“ ir „Fulham“ – veikiausiai po vieno sezono vėl sugrįš į antrąją lygą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų