Saulis „Canelo“ Alvarezas | Scanpix nuotr.

Saulis „Canelo“ Alvarezas | Scanpix nuotr.

 Ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiku JAV turėtų įvykti kova tarp 30-mečio meksikiečio Saulio „Canelo“ Alvarezo (55-1-2, 37 nokautai) ir 31-erių brito Billy Joe Saunderso (30-0, 14 nokautų) dėl WBC, WBA (Super) ir WBO antrojo vidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržų.

Visgi, iki kovos likus vos kelioms dienoms brito tėvas Tomas Saundersas skambiai pareiškė, kad kova neįvyks. To priežastis – per mažas bokso ringas.

„Kontrakte nėra nieko parašyta apie ringo dydį. Derybos žlugo. Jie pasakė, kad tai bus 20x20 pėdų ringas arba mes galime pirkti lėktuvo bilietus atgal. Kova atšaukta. Neleisiu savo sūnui kovoti 20 pėdų ringe prieš vadinamąjį absoliučios svorio kategorijos karalių. Jie nori atimti galimybę jam judėti po ringą. Mums šito mėšlo jau užteks“, - aiškino T.Saundersas.

Šaltinių teigimu, S.Alvarezo komanda iš pradžių norėjo mėgėjiško 18x18 pėdų (5,5m x 5,5 m) ringo, o brito atstovai turėjo kur kas didesnio 24x24 pėdų ringo (7,3m x 7,3m). Britai sutiko, kad ringas būtų sumažintas iki 22x22 pėdų (6,7m x 6,7m), bet S.Alvarezo atstovų galutinis pasiūlymas buvo 20x20 pėdų (6,1m x 6,1m) ringas.

Britai netrukus įrodė, kad yra rimtai nusiteikę atsisakyti kovos. Antradienį buvo numatyta pirmoji akistata tarp S.Alvarezo ir B.J.Saunderso, bet britas paskirtu laiku ten nepasirodė ir su meksikiečiu nesusitiko.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA