„Chelsea“
77 min.
2
:
0
Atsinaujins po sek
„Leicester“
Rose Namajunas ir Valentina Ševčenko | Youtube.com nuotr.

Rose Namajunas ir Valentina Ševčenko | Youtube.com nuotr.

 Džeksonvilyje, stebint 15 tūkst. sirgalių, įvyko „UFC 261“ turnyras, kuriame lietuvių kilmės amerikietė Rose Namajunas (10-4) pirmame raunde įspūdingu kojos smūgiu nokautavo kinę Weili Zhang (21-2).

UFC neseniai pasidalino vaizdais iš turnyro lūkesčių. Po pergalės rūbinėje R.Namajunas sėdėjo šalia savo širdies draugo Pato Barry, kuris jai perskaitė, kad ji tapo pirmąja moterimi UFC istorijoje, kuriai pavyko susigrąžinti UFC čempionės titulą.

„Mėgstu Joanna, bet ji bus pikta“, - atsakė R.Namajunas.

P.Barry jai pritarė: „Ji bus įsiutusi. Ji reikalavo, kad UFC duotų jai kautis su šios kovos laimėtoja, o tu sakei neeee.“

Manoma, kad W.Zhang pergalė Joannai Jedrzejczyk būtų buvusi naudingesnė. Tada kinė veikiausiai būtų suteikusi revanšą lenkei, nes pirmoji jų kova buvo labai įtempta. Tuo tarpu R.Namajunas jau 2 kartus nugalėjo lenkę ir nemato prasmės vėl su ja kovoti.

„Kai Rose išlipa iš lovos tinkama koja, tada ji bet kam būna sunkiai įveikiama. Rose vėl geriausia pasaulyje“, - sakė P.Barry.

R.Namajunas gyrė ir treneris Trevoras Wittmanas: „Rose yra geriausia pasaulyje. Jei ji trokšta laimėti kovą, tada ji būna nesulaikoma. Jos techninio arsenalo nepranoks nė viena kovotoja. Šį vakarą ji daug kartų garsiai pakartojo frazę, kad yra geriausia. Kai ji tuo patiki, tada yra nesulaikoma. Aišku, man, kaip treneriui, visada smagu pasidžiaugti pergalėmis su auklėtiniais, bet prie Rose apskritai yra malonu būti kaip prie žmogaus. Ji yra geriausia įmanoma čempionė ir aš tuo didžiuojuosi.“

Užkulisiuose R.Namajunas dar sutiko šiek tiek anksčiau diržą apgynusią Valentiną Ševčenko. Lietuvių kilmės kovotoja su kirgize yra turėjusi ne vieną bendrą treniruotę, todėl jos abi džiaugėsi viena kitos sėkme.

„Esu labai laiminga, kad susigrąžinai diržą. Dabar turi jį išlaikyti amžinai. Aš visada tavimi tikėjau“, - sakė V.Ševčenko, kurią R.Namajunas pavadino savo mėgstamiausia kovotoja.

R.Namajunas pasveikinti nepamiršo ir į narvą grįžtantis Nickas Diazas, pažymėjęs, kad jos pasirodymas buvo tiesiog nuostabus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (9)
Registruoti
Anoniminiai (9)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA