„Chelsea“
Pertrauka
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Leicester“
Dominickas Reyesas | Organizatorių nuotr.

Dominickas Reyesas | Organizatorių nuotr.

  Las Vegase vykusiame „UFC on ESPN 23“ turnyre įspūdingą pergalę iškovojo čekas Jiri Prochazka (28-3-1), kuris antrame raunde, likus vos 31 sekundei iki raundo pabaigos, alkūne iš apsisukimo nokautavo buvusį pretendentą į titulą Dominicką Reyesą (12-3).

D.Reyesas dar ilgai nekilo nuo grindų ir nesuspėjo net atsistoti tam, kad teisėjas paskelbtų J.Prochazka pergalę.

Tai buvo vos trečioji pergalė UFC istorijoje pasiekta smūgiu alkūne iš apsisukimo.

D.Reyesas į šią kovą atėjo po pralaimėjimų Jonui Jonesui ir Janui Blachowiczui, todėl jam itin reikėjo šios pergalės. Visgi kova susiklostė ne taip, kaip jis planavo ir dabar jis gerokai nutolo nuo pretendento į titulą statuso.

Tik praėjus dviem dienoms po pralaimėjimo, D.Reyesas socialiniuose tinkluose išplatino savo komentarą, kuriame sureagavo į J.Prochazka nokautą.

„Pagaliau esu namuose apsuptas tų, kuriuos myliu. Norėčiau pasakyti, kad į navą ėjau kovodamas iš visos širdies“, – rašė D.Reyesas. „Aš atidaviau viską, ką galiu ir džiaugiuosi, kad daugeliui ši jūsų tai patiko. Esu laimingas ir tuo pačiu nusiminęs, nes negavau norimo rezultato, bet aš išėjau ir kovojau, todėl galiu pasakyti, kad didžiuojuosi.

Aš myliu šį žaidimą, bet kartais jis tos meilės neparodo atgal. Visgi tam visi mes pasirašėme. Noriu pasakyti, kad sveikstu greitai ir man viskas bus gerai. Sveikinu J.Prochazka su velniška kova ir nuostabia alkūne. Tai vienas tų smūgių, kurių nematai, kada jie ateina. Telaimina jus Dievas ir pasimatysime kitoje kovoje“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų