Nate'as Diazas | Organizatorių nuotr.

Nate'as Diazas | Organizatorių nuotr.

 Gegužės mėnesį „UFC 262“ turnyre turėjusi vykti itin laukiama Nate‘o Diazo ir Leono Edwardso kova perkelta keliomis savaitėmis į priekį ir įvyks „UFC 263“ turnyre birželį.

Toks pokytis įvyko po to, kai N.Diazas treniruočių stovyklos metu patyrė lengvą traumą, kuri jam sutrukdė būti pasiruošusiam gegužės 15-ai dienai. Laimei, trauma nebuvo didelė ir jis bus pasiruošęs kautis birželio 12-ą.

N.Diazo ir L.Edwardso kova dar išskirtinė ir tuo, kad tai bus penkių raundų ne titulinė kova. „UFC 263“ turnyre numatytas Israelio Adesanya revanšinė kova prieš Marviną Vettori, o Deivesonas Figueiredo antrą kartą gins svorio kategorijos iki 125 svarų (arba 56,7 kg) titulą prieš Brandoną Moreno.

L.Edwardsas yra nepralaimėjęs jau aštuonias kovas iš eilės, o ši serija tęsiasi nuo 2016 m. Paskutinį kartą L.Edwardsas kovojo kovo mėnesį, tačiau dėl atsitiktinio dūrio į akį kovos su Belalu Muhammadu teisėjai kovą paliko be nugalėtojo.

N.Diazas paskutinį kartą kovojo dėl „blogiausio močkrušio“ diržo, o tada, 2019 m. lapkritį, jis pralaimėjo Jorge Masvidaliui techniniu nokautu dėl per didelės kirstinės žaizdos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų