Kovos akimirkos | Youtube.com nuotr.

Kovos akimirkos | Youtube.com nuotr.

 Ankstyvą sekmadienio rytą vykusiame UFC turnyre anksčiau laiko baigėsi kova tarp brazilės Luanos Pinheiros (9-1) ir kanadietės Randos Markos (10-11). Pirmajam raundui artėjant prie pabaigos brazilė parvertė varžovę, tačiau jai nesisekė užsiimti geros pozicijos parteryje. R.Markos aktyviai gynėsi gulėdama ant nugaros, kol viename iš epizodų persistengė. Kanadietė iš apačios spyrė varžovei į galvą, kuri čia pat parkrito. Spyrio metu L.Pinheiro buvo atsiklaupusi, tad teisėjas nusprendė, kad spyris buvo neleistinas.

Po praleisto spyrio brazilė aplinkinių klausinėjo, ar ji pralaimėjo. Medikas, apžiūrėjęs L.Pinheiro, padarė išvadą, kad ji nebegali tęsti kovos, todėl R.Markos buvo diskvalifikuota, o brazilė nuvežta į ligonine detalesnei apžiūrai.

Visgi, toks ilgas L.Pinheiros gulėjimas ant nugaros kai kam sukėlė įtarimų, kad brazilė narve panaudojo ir vaidybos sugebėjimus. Tokio varianto neatmetė ir pati R.Markos.

„Koviniame sporte jau esu gana ilgai ir niekada tyčia nesu atlikusi neleistino smūgio, bet suprantu, kad kovose visko gali nutikti. Man pačiai tris kartus buvo įdurta į akį. Man prireikė siūlių, buvau praradusi regėjimą, tačiau nė sekundei nepagalvojau, kad negalėsiu tęsti kovos. Taip, mano koja kliudė varžovę, bet jos nesugebėjimas tęsti kovos pasirodė įtartinas ir „pervaidintas“. Po įdūrimo į akį jai pasakiau, kad nepaliksiu narvo be pergalės, o ji iš manęs ją pavogė“, - tikino R.Markos.

Kanadietei ši diskvalifikacija yra itin skausminga, nes tai veikiausiai reiškia jos karjeros UFC pabaigą. R.Markos dabar turi 4 pralaimėjimų seriją, o tokius prastus rezultatus demonstruojančias kovotojas UFC praktiškai visada atleidžia.

„Nekantrauju sužinoti, kas manęs laukia toliau. Turiu didelę kovotojos širdį, kurią noriu visiems parodyti. Noriu padėkoti visiems, kurie padėjo man treniruočių stovykloje. Myliu Jus visus. Pažadu greitai sugrįžti“, - užbaigė R.Markos. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų