„Chelsea“
45+1 min.
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Leicester“
Lietuvių ir islandų rungtynės | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Lietuvių ir islandų rungtynės | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

 Sekmadienį baigėsi 2022 metų Europos čempionato atrankos varžybos, kurios sėkmingai susiklostė ir mūsų šalies rinktinei, po 24 metų pertraukos patekusiai į Senojo žemyno pirmenybes.

Iš viso atrankos varžybose buvo išdalinta 20 kelialapių, o dėl savo vietos čempionate jau buvo ramūs šeimininkai slovakai ir vengrai bei Europos vicečempionai kroatai ir čempionai ispanai.

24 komandos Europos čempionate bus suskirstytos į 6 grupes po 4 ekipas, o į kitą etapą žengs dvi pirmąsias vietas grupėje užėmusios komandos.

Lietuvos rinktinė savo varžoves Europos pirmenybėse sužinos jau gegužės 6 dieną, kai Budapešte bus ištraukti burtai. Būtent Vengrijos sostinėje sausio 30 dieną vyks ir čempionato finalas, o pirmenybių startuos sausio 13 dieną.

Visos dalyvės pagal reitingo taškus buvo suskirstytos į pajėgumo krepšelius, pagal kuriuos bus traukiami burtai. Lietuvos rinktinė atsidūrė ketvirtajame pagal pajėgumą krepšelyje.

I-asis: Ispanija, Kroatija, Norvegija, Slovėnija, Vokietija, Portugalija;

II-asis: Švedija, Vengrija, Rusija, Danija, Serbija, Austrija;

III-asis: Slovakija, Baltarusija, Islandija, Čekija, Prancūzija, Šiaurės Makedonija;

IV-asis: Olandija, Juodkalnija, Ukraina, Lenkija, Bosnija ir Hercegovina, Lietuva.

Burtų krepšeliai:

Burtų krepšeliai | rankinis.lt nuotr.

Burtų krepšeliai | rankinis.lt nuotr.

Čempionato pirmojo etapo kovos vyks Šegede, Budapešte, Debrecene, Košicėje ir Bratislavoje. Burtų traukimo ceremoniją tiesiogiai bus galima stebėti EHFTV.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų